Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Професійні свята: Травень 2017 року

Ср
3 Травня
День кондитера
Чи випадково так вийшло або ж в цьому спостерігалася якась закономірність, але споконвіку кухар і кондитер були трохи різними професіями, які в свою чергу вимагали своїх, особливих талантів і якостей.
Пт
5 Травня
Всесвітній день акушерки
Помічники лікарів, так називають акушерок у пологових будинках, відзначають своє професійне свято «Всесвітній день акушерки» 5 травня. Праця цієї категорії медиків незамінна, за великим рахунком, саме акушерки допомагають малюкам з’являтися на світ.
Нд
7 Травня
День радіо
З 1945 року День радіо відзначається щорічно 7 травня і вважається святом працівників всіх галузей зв’язку, радіоаматорів і радіожурналістів. У цей день 1895 російський фізик Олександр Степанович Попов здійснив перший сеанс радіозв’язку і продемонстрував світові перший радіоприймач.
Ср
10 Травня
Міжнародний день астрономії
Це свято народилося в Америці у 1973 році і об’єднало всіх справжніх любителів астрономії під девізом «Несучі Астрономію людям».
Пт
12 Травня
Всесвітній день медичних сестер
12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Хоча фактично святу вже більше ста років, офіційно воно було засновано тільки в 1971 році.
Ср
17 Травня
День пульмонолога
Так повелося, що своє професійне свято «День пульмонолога» лікарі-пульманології відзначають 17 травня.
Чт
18 Травня
Всеукраїнський день робітників культури і майстрів народного мистецтва
„Культура – простір, в якому проходить все життя людині від народження до смерті”. М.В.Попович Раніше Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва відзначався в Україні 23 березня.
Чт
18 Травня
Міжнародний день музеїв
18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято.
Сб
20 Травня
Всесвітній день метролога
Цей день вибрано в ознаменування підписання 20 травня 1875 в Парижі, на міжнародній дипломатичній конференції знаменитої «Метричної Конвенції».
Сб
20 Травня
Всесвітній день травматолога
Традиційно своє професійне свято «Всесвітній день травматолога» лікарі травматології відзначають 20 травня.
Сб
20 Травня
День банківських працівників України
День банківських працівників відзначається в Україні щорічно 20 травня.
Чт
25 Травня
День філолога
Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.
Чт
25 Травня
День хіміка
Щорічно, в останню неділю травня святкується день хіміка і вшановуються представників хімічних галузей промисловості.
Нд
28 Травня
День прикордонника
З тих пір, як на нашій планеті стали виникати ті чи інші держави, проявилася гостра необхідність у захисті та охороні їх кордонів і територій. Жодній з держав ще ніколи не вдавалося зберегти свою ідентичність, не приділяючи особливої уваги цілісності тієї риси, яка, нехай умовно, але відрізняє одне соціальне суспільство від іншого - кордону.
Ср
31 Травня
День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження України
День працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження відзначається в Україні згідно з Указом Президента № 563/99 від 25 травня 1999 року, щорічно в останню суботу травня.