Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Бланки кадрових документів

А також акти, картки, анкети, заяви, звіти, накази, листи, табелі, графіки, журнали, книги обліку, довідки та інші документи, оформлення яких, має певні стандарти або табличні форми.

Акт на списання бланків трудових книжок або вкладишів до них Акт про нещасний випадок на підприємстві, не пов'язаний з виробництвом Акт про нещасний випадок, пов'язаний з виробництвом Акт розслідування хронічного професійного захворювання Акт спеціального розслідування нещасного випадку, що стався Алфавітна картка Біографічна довідка Відомості щодо матеріальних втрат, заподіяних аварією Висновок за результатами випробування Довідка з місця роботи Екстрене повідомлення про звернення потерпілого з посиланням на нещасний випадок на виробництві Журнал обліку професійних захворювань (отруєнь) Журнал реєстрації аварій Журнал реєстрації осіб, що потерпіли від нещасних випадків Завдання на період випробування
Сторінки: 1234