Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Трудові договори і контракти

Угода між працівником і роботодавцем, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, а роботодавець зобов'язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи називається трудовим договором або контрактом. При складанні вимог для трудового договору можна спиратися на посадові інструкції.

Договір між роботодавцем і творцем про винагороду Договір підряду з тимчасовим трудовим (творчим) колективом Договір про колективну матеріальну відповідальність Договір про матеріальну відповідальність працівника за передані йому підзвітні цінності Договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність Додаткова угода до контракту Додаткова угода до контракту з заступником директора підприємства із загальних питань Колективний договір (для малих підприємств) Колективний договір прийнятий на загальних зборах трудового колективу Контракт з начальником Контракт з керівником виконавчого органу відкритого акціонерного товариства Контракт з працівником Контракт на виконання обов'язків Контракт на організацію і ведення бухгалтерського обліку у товаристві Контракт на управління підприємством
Сторінки: 12