Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Безробіття батьків і сімейні скандали калічать дитячий мозок

  • Переглядів: 203
  • Дата: 12 Березня 2014
Безробіття батьків і сімейні скандали калічать дитячий мозок

На дітях може серйозно позначитися той факт, що їхні батьки є безробітними, з'ясували британські вчені. Негативний вплив пояснюється втратою зразка для наслідування.

У своїй доповіді фахівці в області охорони здоров'я попереджають чиновників, що діти втрачають зразок для наслідування, коли їхні батьки не працюють, і це позначається на їхньому щасті та благополуччі. Дослідження британського департаменту охорони здоров'я виявило, що діти потребують стабільного приклада батька, який йде на роботу та забезпечує їх.

Вони також стверджують, що безробіття та залежність від соцдопомоги руйнують дитячу самооцінку, яка не буде відновлена навіть у тих випадках, коли батько знаходить роботу.

"Є дані, що безробіття одного з батьків може привести до того, що дитина буде мати нижчий рівень добробуту в довгостроковій перспективі", - повідомляє Mail Online.

Інше дослідження показало, що не меншої шкоди дитині може нанести сварка між батьками, що відбулася у нього на очах. Сканування мозку дітей, які до 11 років спостерігали сімейні проблеми, охарактеризовані як "легкі" або "помірні", показало, що вони страждають від уповільненого розвитку мозку і можуть бути схильні до ризику психічних захворювань.

Читайте також

Безробіття в Польщі падає сьомий місяць поспіль
Міністерство праці та соціальної політики Польщі в серпні зафіксувало зниження чисельності безробітних на 24 тис. в порівнянні до місяця.
23 Вересня 2014 | Переглядів: 280

Ожиріння спричиняє безробіття
Останнім часом все більше людей стикається з проблемою ожиріння. Вчені стверджують: надмірна вага людини може не тільки стати причиною розвитку багатьох захворювань, але й істотно ускладнити пошук роботи і становлення кар'єрного зростання.
12 Вересня 2014 | Переглядів: 240

Безробіття в ЄС впало до рівня дворічної давнини
Рівень безробіття в 18 країнах єврозони в травні поточного року склав 11,6%. Це мінімальне значення з вересня 2012 р., повідомляють в Статистичному управлінні Європейського союзу.
24 Липня 2014 | Переглядів: 187

Які професії роблять батьків поганими
Соціологи з Університету Айови опитали американців, наскільки вони задоволені своїми успіхами в ролі батьків, а також які професії у них асоціюються з певними рисами характеру.
12 Вересня 2014 | Переглядів: 176

Безробіття у Великобританії впало до мінімуму з 2008 року
Кількість громадян Великобританії, які одержують допомогу з безробіття, скоротилася в липні 2014 року на 33,6 тис., свідчать дані Національного статистичного управління (ONS) країни.
15 Серпня 2014 | Переглядів: 191

Глава ООН: молодіжне безробіття - це епідемія
Справжньою епідемією серед молоді назвав генеральний секретар ООН Пан Гі Мун безробіття. Він зазначив, що сьогодні майже половину населення становлять молоді люди молодше 25 років.
22 Липня 2014 | Переглядів: 208

Всі новини