Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

3 причини почати кар'єру ще під час навчання

  • Переглядів: 198
  • Дата: 14 Березня 2017
3 причини почати кар'єру ще під час навчання


Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.


1. Фінансова незалежність і статус
Уміння заробляти гроші дозволить вам раніше своїх однолітків відчути власну значимість і незалежність. Ви навчитеся правильно розподіляти бюджет, економити і витрачати. Почавши працювати в студентські роки, до 25 років ви вже будете досвідченим і кваліфікованим фахівцем.

2. Досвід
Напевно ви в курсі, що у всіх серйозних компаніях для роботи необхідний досвід. А де його взяти студенту, тільки що закінчив вуз? А тепер уявіть, як ви зі своїм досвідом і практикою будете виглядати на тлі кандидатів, які не мають ніякої кваліфікації! Наявність реальної практики в тій чи іншій сфері відкриє для вас двері до успішної кар'єри.

3. Нові знайомства і можливості
Соціальні зв'язку - дуже важливий пункт на шляху до успіху. Чим більше у вас корисних знайомств, тим краще. Тому не варто обмежуватися колом друзів по університету або гуртожитку. Чим більше імен у вашій телефонній книзі і друзів в соціальних мережах, тим краще. Ніколи не знаєш, де і коли знадобиться чиясь допомога.
І навіть якщо ви виберете роботу не за фахом (тимчасовий варіант трохи підзаробити), у вас є всі шанси для успішної кар'єри. Історія знає безліч прикладів, коли швидкоплинний заробіток перетворювався в приголомшливий успіх або міцний бізнес. Наприклад, з продавця може вирости талановитий управлінець.
На підтвердження сказаного наведемо історію успіху Артура Міхно, який почав підробляти ще в школі, але за фахом став працювати, будучи студентом:

Завжди думайте про майбутнє. Дивіться вперед і не забувайте, що ви самі власники свого життя, і тільки від вас самих залежить успіх і визнання. Не відкладайте роботу на потім, першими найчастіше приходять ті, хто раніше стартують. Ми сподіваємося, що ці причини здадуться вам досить переконливими, щоб вийти на роботу.

Errormessage: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OR name LIKE '%причини%' OR name LIKE '%почати%' OR name LIKE '%к' at line 11