Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі

  • Переглядів: 393
  • Дата: 13 Липня 2015
40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі

Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).

Можливість навчання та професійного розвитку оцінять 28% співробітників, а дружний і згуртований колектив - 25%. Лояльність до компанії для 24% опитаних залежить від наявності хорошого керівництва, а для кожного п'ятого опитаного і від зручного графіка роботи.

Що ж, навпаки, може підштовхнути співробітників до пошуку нової роботи? Насамперед, це матеріальна складова - в цьому зізналися 63% опитаних. На другому і третьому місцях в «антирейтингу» лояльності - відсутність кар'єрного росту (37%) і погане керівництво (33%). При цьому 29% опитаних готові будуть задумуватися про зміну роботи, якщо в їхній компанії почнуть затримувати зарплату, буде відчуватися нестабільність і невизначеність, а робота стане нецікавою.

На жаль, майже 40% опитаних зізналися, що не відчувають зацікавленості своєї компанії в утриманні співробітників, підвищенні їх лояльності. Тільки 14% співробітників відзначили, що їхній роботодавець зацікавлений у збереженні кадрів і докладає зусилля для того.

У 76% компаній не проводять жодних опитувань, щоб зрозуміти, наскільки працівники задоволені своєю роботою. І навіть там, де вони проходять (14% випадків), - ніяких змін за їх підсумками не відбувається. Тільки 7% роботодавців не тільки проводить подібного роду дослідження, а й на їх підставі робить висновки.

Більше половини співробітників зізналися, що їх намагалися втримати, коли йшли зі своїх компаній. А ось 28% опитаних зазначили, що їх роботодавці відреагували байдужістю.

Опитування показало, що практика проведення вихідних інтерв'ю з співробітниками, що звільнилися, не популярна - 53% роботодавців не підтримують зв'язок з колишніми працівниками для того, щоб зрозуміти, що саме їх не влаштовувало у роботі. Ще 22% опитаних повідомили, що на їхній роботі ця практика популярна.

Дане дослідження було проведено порталом rabota.ua. Вибірка склала 407 респондентів з усієї України, на основі бази користувачів порталу rabota.ua.

Errormessage: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OR name LIKE '%співробітників%' OR name LIKE '%відчувают' at line 11