Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Чверть представників покоління "Y" готові пожертвувати кар'єрою та зарплатою заради особистого життя

  • Переглядів: 236
  • Дата: 06 Березня 2014
Чверть представників покоління

Виявилося, що близько чверті співробітників, що народилися між 1980 і 1995 роками, згодні пожертвувати перспективами кар'єрного зростання і менше заробляти заради того, щоб у них було більше вільного часу. У цьому зізналися 21% респондентів жіночої статі і 15% респондентів чоловічої статі.

Інший фактор, що впливає на вибір місця роботи - технологічність. Представники покоління «Y» віддають перевагу наймачам, які можуть забезпечити їх сучасним обладнанням.

Велика частина учасників опитування вважають за краще фінансовій винагороді кар'єрне зростання.

Читайте також

Історія працевлаштування. Служба зайнятості дає другий шанс на повноцінне життя
Щодня у службу зайнятості звертаються тисячі людей. А це - тисячі окремих життєвих історій, тисячі проблем та тисячі зломлених душ. Адже втрата роботи для багатьох стає переломним моментом у житті, крутим віражем у розміреному плині повсякдення. Завдання фахівців служби зайнятості – для кожної людини підібрати особливий індивідуальний шлях вирішення соціальних проблем.
25 Листопада 2014 | Переглядів: 167

Банкіри, будівельники і офіціанти не задоволені своєю роботою і зарплатою
Українські офісні працівники більше задоволені своєю роботою, ніж зарплатою. Найбільш незадоволеними виявилися мешканці східних регіонів, найбільш задоволеними — жителі Центральної та Західної України. Такі дані були отримані під час опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
23 Вересня 2014 | Переглядів: 146

Європа спрощує життя барменам і офіціантам
У липні 2014 року набуде чинності рішення Європейської комісії про введення паспорта навичок європейської кваліфікації для працівників у сфері обслуговування та туризму.
22 Липня 2014 | Переглядів: 124

Історії працевлаштування безробітних. Завжди готові прийти на допомогу
В Рожищенському районному центрі зайнятості завжди готові допомогти людям, які цього потребують та які з незалежних від них причин опинились у скрутному становищі і шукають вихід. Саме такими людьми є ті, хто залишив свої домівки, роботу, тобто тимчасово переміщені з окупованих територій. Вони шукають притулок, спокій та стабільність. Головним питанням для них є житлове, після вирішення якого наступає проблема працевлаштування.
05 Листопада 2014 | Переглядів: 169

Люди готові виконувати неприємну роботу, аби не бути на самоті
Психологи з Гарварду та Університету Вірджинії провели серію експериментів і з’ясували, що люди готові виконувати будь-які дії, навіть якщо їхнім результатом буде удар струмом, ніж сидіти у порожній кімнаті й нічого не робити.
04 Серпня 2014 | Переглядів: 200

Професійно вдосконалюватися необхідно впродовж життя
17 липня у Луцькому міському центрі зайнятості відбувся семінар «Оволодій новою професією» для осіб, які мають довготривалу перерву в роботі. Основне завдання заходу – розширити уявлення про можливість здобуття актуальної на ринку праці професії для прискорення працевлаштування.
18 Липня 2014 | Переглядів: 194

Всі новини