Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Чим довше чоловік на роботі, тим щасливіше його дружина

  • Переглядів: 247
  • Дата: 12 Березня 2014
Чим довше чоловік на роботі, тим щасливіше його дружина

Взаємозв'язок між тим, скільки часу проводять подружжя на роботі і їх психоемоційним станом встановили вчені.

Американські фахівці з Техасу вважають, що дружини зазвичай є більш щасливими та здоровими у тих чоловіків, які довго затримуються на службі. А ось затримки дружин на роботі, навпаки, шкодять здоров'ю чоловіків.

Вчені провели нові дослідження. Вони оцінили три показники: рівень стресу, час для вправ і сімейний достаток. Виявилося, що чоловіки, які більше працювали, приносили додому більше грошей. Тому добробут сім'ї збільшувався, жінки менше нервували та мали більше часу, щоб зайнятися своїм здоров'ям. Вони могли правильно харчуватися, ходити до салонів краси або спортзалу.

Також з'ясувалося, що якщо жінка затримувалася на роботі, від цього страждав її чоловік і діти. Оскільки з'ясувалося, що працюючи довше, жінки все одно не так вже й багато приносили грошей в сім'ю через гендерну нерівність. Також вони менше часу приділяли чоловікові та дітям, гірше стежили і за своїм здоров'ям. Крім того, багато працююча жінка не встигає справлятися вдома, в результаті чого домочадці гірше харчуються і частіше хворіють.

Слід зауважити, що ці дослідження актуальні тільки для тих сімей, де працюють обидва з подружжя. Якщо дружина сидить вдома з дітьми і займається господарством, то пізні приходи чоловіка не роблять її щасливою.

Читайте також

Жінок-керівників в Україні вчетверо менше, ніж чоловіків
На керівні посади в Україні чоловіки претендують частіше, ніж жінки. Співвідношення резюме в професійній сфері "вищий менеджмент" - чотири до одного на користь чоловіків.
12 Червня 2015 | Переглядів: 315

Зарплата жінок в Україні на 24% нижче, ніж у чоловіків
В Україні жінки в середньому мають на 24% меншу зарплату, ніж чоловіки. Про це розповіла представниця уповноваженого Верховної Ради з прав людини Аксана Філіпішина.
23 Березня 2015 | Переглядів: 285

Історії працевлаштування безробітних Волині. Тимчасові роботи - стажування - працевлаштування
Молода, перспективна та комунікабельна дівчина з обмеженими фізичними можливостями, випускниця професійно-технічного ліцею Діана Марчук після звільнення з роботи звернулася до Маневицького районного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. Проте, незважаючи на велике бажання безробітної, маючи досвід роботи та додаткові професійні навики знайти роботу було зовсім нелегко.
20 Жовтня 2014 | Переглядів: 223

Допомогу по безробіттю виплачуватимуть двічі на місяць
Рада ухвалила закон про внесення доповнень до закону "Про загальнообов'язкове державне соцстрахування на випадок безробіття".
14 Квітня 2015 | Переглядів: 241

Ідеальний керівник очима підлеглих
Кожен третій офісний працівник хотів би працювати під керівництвом чоловіка. Наявність дружини і дітей теж асоціюється з хорошими навичками керівника. У тому, яким повинен бути ідеальний бос, розбирався Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, спеціально до дня боса, який святкується 16-го жовтня.
31 Жовтня 2014 | Переглядів: 954

Тимчасова зайнятість дає переваги
14 жовтня в Луцькому районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру, в якому взяли участь 12 безробітних.
14 Жовтня 2014 | Переглядів: 347

Всі новини