Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Думки про роботу в іншій країні відвідують майже всіх офісних співробітників

  • Переглядів: 282
  • Дата: 28 Березня 2014
Думки про роботу в іншій країні відвідують майже всіх офісних співробітників

Трудова міграція - тема, актуальна для багатьох українців. Особливо враховуючи непросту економічну та політичну ситуацію в Україні. Думки про роботу в іншій країні відвідують майже всіх офісних співробітників.

Як і раніше, відсоток тих, хто коли-небудь розглядав для себе можливість переїзду, дуже високий - 93%. В кінці 2012 року цей відсоток був нижче, але лише на 2%. Такі дані були отримані під час опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Однак, не дивлячись на негаразди останнього часу, кількість тих, хто серйозно стурбований еміграцією, практично не змінилася і становить 44% опитаних респондентів (у листопаді 2012 року аналогічний показник становив 48%). Ще для половини офісних співробітників переїзд - тільки одна з можливостей розвитку кар'єри (при цьому кількість таких людей за більш ніж рік також залишилася практично без змін).

Завдяки інтернет-технологіям роботу за кордоном можна шукати і дистанційно. Наприклад, на сайті Міжнародного кадрового порталу HeadHunter сьогодні близько 300 тисяч вакансій для тих, хто хоче працювати як в близькому, так і в далекому закордоні. А ще близько 20 тисяч пропозицій роботи для тих, хто хоче працювати на іноземних роботодавців, не залишаючи Україну.

Найпопулярніші причини залишити Україну - економічні. Багато хто впевнений: в Україні занадто низькі зарплати і немає перспектив для розвитку. Також важко офісним працівникам побачити гарне майбутнє для себе і своєї сім'ї та реалізуватися в професійному плані.

Отримавши реальну пропозицію переїхати, категорично не згодні будуть тільки 3% опитаних. З принципових мотивів переїзд не схвалює 1% опитаних, ще 2% сказали, що є непереборні обставини, які не дозволяють розглядати таку можливість. Для решти ж респондентів відповідь на питання «їхати чи не їхати» залежатиме від того, наскільки пропозиція буде задовольняти їхні запити. Для когось це можливості для зростання, для когось принциповий переїзд тільки в іншу країну, а комусь важлива можливість переїхати всією сім'єю.

Серед тих, для кого головне - любов до нових вражень, найбільша кількість молоді, людей до 25 років (32%). Крім того, більше за інших зацікавлені в яскравому новому досвіді програмісти та маркетологи (26% і 27%), а ось топ-менеджерів і фахівців в агросекторі привабити новими враженнями буде складно (тільки 11% таких фахівців розглядають зазначену причину для переїзду).

Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua, проведеного в лютому 2014 року. В опитуванні брали участь 11 406 респондентів з різних регіонів України.

Читайте також

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 166

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

65% українців хотіли б змінити професію
Дослідження, проведене кар'єрним порталом rabota.ua, показало, що лише четверо з десяти українців працюють за фахом.
01 Липня 2015 | Переглядів: 236

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 120

Кому з "білих комірців" ще реально знайти роботу
Вітчизняні "білі комірці", які завжди вважалися порівняно благополучною частиною "офісного планктону", все частіше незадоволені роботою.
06 Липня 2015 | Переглядів: 347

Юрист - найменш затребувана професія
На першій позиції серед професій, які втрачають свою актуальність, розташувалися юристи. В останні кілька років з'явилося безліч фахівців у цій галузі, і на даний момент Такого висновку дійшов кар'єрний портал rabota.ua в результаті дослідження.
30 Червня 2015 | Переглядів: 362

Всі новини