Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Експерти назвали галузі, працівникам яких підвищать зарплати

  • Переглядів: 207
  • Дата: 19 Березня 2014
Експерти назвали галузі, працівникам яких підвищать зарплати

Експерти впевнені, що в поточному році буде збережена тенденція до вибіркового підвищення зарплати. Такими щасливчиками можуть стати цінні працівники, які демонструють гарні результати.

Минулого року підвищення зарплат пройшло в 22% українських компаній. Зараз на такі зміни можуть розраховувати тільки 10%, однак і зменшення виплат не очікують.

Найбільш песимістичними можна назвати тих, хто працює в В2С сфері, банківському секторі, на ринку будівництва та нерухомості. Саме тут найвищий відсоток тих, хто не зможе підвищувати зарплату (20-25%). А ось найоптимістичніші результати для працівників фармацевтичних та IT-компаній.

Такі дані були отримані в результаті опитування HR-директорів українських компаній, ТОП-менеджерів і власників бізнесу.

Читайте також

Зарплати українських топ-менеджерів скоротилися втричі
Українські компанії все менше готові витрачатися на дорогих керівників. За останні півроку на міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна кількість нових вакансій для керівників зросла лише на 1,6 тис.
05 Червня 2015 | Переглядів: 250

За півроку рівень зарплати в гривні більш ніж половини "білих комірців" не змінився
Одному з п'яти офісних співробітників підвищили оклад. Решті урізали в середньому на 20%. Про це в результатах опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
06 Квітня 2015 | Переглядів: 131

Розмір мінімальної зарплати і пенсії виросте з 1 грудня 2015 в середньому на 13%
Розмір мінімальної зарплати і пенсії виросте з 1 грудня 2015 в середньому на 13%. Про це розповів міністр соціальної політики України Павло Розенко.
20 лютого 2015 | Переглядів: 265

Кожен шостий українець втратив 20% зарплати
Індексацію зарплат із урахуванням інфляції з початку року провів лише кожен п'ятий роботодавець. Про це свідчать дані дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
29 Квітня 2015 | Переглядів: 187

Кожен четвертий українець знає розмір зарплати боса
Лише кожен четвертий співробітник української компанії обізнаний про розмір окладу свого керівника. 74% опитаних цього не знають, розповіла контент-експерт компанії rabota.ua Тетяна Пашкіна.
27 лютого 2015 | Переглядів: 237

В яких країнах хотіли б працювати українці?
Українці найбільше хочуть працювати у Канаді, Німеччині і Великобританії. Такі результати опитування шукачів порталу Rabota.ua, організованого The Boston Consulting Group і The Network. "Українці воліють працювати в Німеччині (48%), Великобританії (43%) і Канаді (38%)", - йдеться у повідомленні дослідження.
16 Жовтня 2014 | Переглядів: 119

Всі новини