Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Історії працевлаштування безробітних. Робота не лише приносить задоволення, а й лікує

  • Переглядів: 304
  • Дата: 30 січня 2015
Історії працевлаштування безробітних. Робота не лише приносить задоволення, а й лікує

У  службу зайнятості звертаються люди задля пошуку роботи, професійного навчання, перекваліфікації, отримання інформації щодо можливостей зайнятості на місцевому ринку праці. Працівники Іваничівського районного центру завжди активно допомагають клієнтам служби, надаючи повний спектр соціальних послуг. Особливо раді тим, які знаходять себе у організації власної справи, відкритті чогось нового.

Якомога швидше знайти роботу, застосування вмінням і навикам – це головне питання майже для кожного, хто приходить до центру. І до кожного потрібно застосовувати індивідуальний підхід. Не легко підібрати місце роботи людям, які мають особливі потреби, а ще, якщо і вік уже давно не молодий… Проте, не варто розчаровуватися, з кожної ситуації є вихід.

Свої переживання та неабиякі хвилювання внаслідок припинення трудових відносин повідав працівникам Іваничівського районного центру зайнятості Валентин Єдинак. Пан Валентин змушений був звільнитися з попереднього місця роботи, оскільки інвалідність не дозволяла продовжувати виконання поставлених завдань. Отож звернувся до центру зайнятості з надією знайти себе на новому місці праці. Відвідував заходи центру зайнятості, в тому числі для осіб з інвалідністю, прислухався до порад спеціалістів щодо пошуку роботи в ході спілкування з роботодавцями, залучався до тимчасових та громадських робіт.

Фахівці центру зайнятості швидко зорієнтувались у ситуації і наразі Валентин Тихонович активно працює у МПБПФ «Волинь», керівником якого є Федір Вітрук.

Підприємство радо прийняло нового працівника у свій колектив. Валентин Єдинак виконує підсобні роботи на підприємстві з ентузіазмом, адже не лише підсобляє майстрам у столярні, але має хист у цій справі, тому свої вміння передає молоді. І взагалі, маючи доброзичний гумор, з ним приємно працювати – так відгукуються про нього ті, хто його оточує. І сам Валентин Тихонович вдячний Іваничівській службі зайнятості за допомогу. Адже усі знають - робота не лише приносить задоволення, а й лікує!

Читайте також

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Працевлаштування українців без дозволу на роботу в Польщі спростили
Польща розширила можливості для іноземців з працевлаштування без дозволу на роботу. Відповідні зміни набрали чинності в рамках нової редакції розпорядження міністра праці та соціальної політики республіки від 21 квітня 2015 року.
15 Червня 2015 | Переглядів: 279

Українці згодні працювати на двох роботах
Соціологи з'ясували, що робитимуть українці, якщо виникне потреба в грошах. Більша частина українців в разі нестачі грошей на життя збираються шукати додаткову роботу, рідше - готові змінити її на нову, більш високооплачувану.
30 Березня 2015 | Переглядів: 270

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Президент підписав закон щодо сприяння працевлаштування переселенців
Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб».
20 Квітня 2015 | Переглядів: 243

Питання працевлаштування переселенців - пріоритет влади
Відбулася науково-практична конференція на тему «Проблеми внутрішньо переміщених осіб у сфері зайнятості та роль соціальних партнерів і державної служби зайнятості в їх розв’язанні».
11 лютого 2015 | Переглядів: 294

Всі новини