Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Історії працевлаштування безробітних Волині. Гарантований успіх в нестандартності

  • Переглядів: 191
  • Дата: 19 Березня 2014
Історії працевлаштування безробітних Волині. Гарантований успіх в нестандартності

Фахівці Володимир-Волинського міськрайонного центру зайнятості постійно опікуються питанням зайнятості людей, які мають інвалідність. З тих чи інших причин їм працевлаштуватися більш проблематично. Це можливо, якщо більш детально і наполегливо шукати шляхи до працевлаштування, використовуючи весь спектр технічних і психологічних можливостей служби зайнятості.

Сергій Григораш закінчив Нововолинський електромеханічний технікум в березні 1990 року. Пройшов курс навчання за спеціальністю «електрообладнання промислових підприємств і установок» та отримав кваліфікацію «технік-електрик». Трудову діяльність розпочав у 1988 року: працював електриком та електромонтером, муляром та охоронцем. Останнє місце роботи – ДП МОУ «Західвійськбуд» з 2004 року до 2013 року. Сергію з 2003 року була призначена ІІІ група інвалідності.

Після звільнення вирішив звернутись до служби зайнятості. У Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості його вислухали, зареєстрували, переконали, що допоможуть. Спеціаліст відділу організації працевлаштування населення міськрайонного центру зайнятості Олена Ляшенко з першого дня знайомства з клієнтом розмовляла так, щоб Сергій Сильвестрович зрозумів: тут його не кинуть напризволяще. Працевлаштування – це лише питання часу. На перших порах допомога по безробіттю була певною матеріальною підтримкою. А психологічно надію давали всі спеціалісти, які працювали з клієнтом. Безробітний Сергій Григораш, із свого боку, не ігнорував рекомендацій спеціаліста. Він відвідував і семінари, і заходи, пов’язані з інформаційною підтримкою людей з обмеженими фізичними можливостями.

При пошуку роботи, в першу чергу, спеціаліст враховувала наміри та побажання, освіту безробітного, попередній стаж роботи та обов’язково рекомендації, зазначені в індивідуальній програмі реабілітації інваліда. 26 грудня 2013 року Сергію було видано направлення на працевлаштування сторожем у квартирно-експлуатаційний відділ м. Володимир-Волинський. Домовились про зустріч. І ось в результаті розмови з роботодавцем обговорено можливість працевлаштування панаГригораша на місце сторожа.

Комплексна робота спеціалістів центру зайнятості, безробітного та роботодавця завершилась позитивним результатом - працевлаштуванням.

- Робота мені подобається, а головне – відчуваю стабільність та впевненість у завтрашньому дні, - поділився своїми думками колишній безробітний.

Читайте також

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 255

Президент підписав закон щодо сприяння працевлаштування переселенців
Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб».
20 Квітня 2015 | Переглядів: 224

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Працевлаштування українців без дозволу на роботу в Польщі спростили
Польща розширила можливості для іноземців з працевлаштування без дозволу на роботу. Відповідні зміни набрали чинності в рамках нової редакції розпорядження міністра праці та соціальної політики республіки від 21 квітня 2015 року.
15 Червня 2015 | Переглядів: 259

Питання працевлаштування переселенців - пріоритет влади
Відбулася науково-практична конференція на тему «Проблеми внутрішньо переміщених осіб у сфері зайнятості та роль соціальних партнерів і державної служби зайнятості в їх розв’язанні».
11 лютого 2015 | Переглядів: 278

Всі новини