Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Історії працевлаштування безробітних Волині. Улюблена справа - успішний бізнес

  • Переглядів: 268
  • Дата: 09 лютого 2015
Історії працевлаштування безробітних Волині. Улюблена справа - успішний бізнес

Перукарська справа – це бізнес, у якому діє правило: «Від того, яким клієнт вийде від майстра, залежить успіх та імідж справи».
Створення красивої сучасної зачіски - справа непроста, і роль перукаря у створенні загальної гармонії ліній з урахуванням індивідуальності клієнта є інколи вирішальною. Саме тому професію перукаря повинні обирати люди з творчою натурою і достатньо розвинутим естетичним смаком.

Днями працівники Горохівського районного центру зайнятості спілкувалися з колишньою безробітною, а нині успішною молодою дівчиною Світланою Грушецькою, котра скористалась одноразовою матеріальною допомогою по безробіттю на відкриття підприємницької діяльності. Горохівчанка втілила свою давню мрію з дитинства – відкрила маленький затишний салон краси та займається улюбленою перукарською справою. А за порівняно недовгий термін надання послуг завоювала постійних вдячних клієнтів. Вона - творець жіночих зачісок, а талант, даний Богом, втілила у щоденну клопітку, але улюблену роботу. Регулярне відвідування теоретичних і практичних семінарів, майстрів-класів дозволяє Світлані підбирати кожному конкретному клієнтові оптимальний варіант зачіски з урахуванням модних тенденцій.

- Коли робила вибір щодо своєї майбутньої професії, я визначила для себе кілька важливих критеріїв. Відразу зазначу, що розмір заробітної плати не був для мене аж настільки принциповим, оскільки на першому місці для мене стоїть можливість розкриття свого творчого потенціалу. Впевнена, що не зможу займатися справою, яка мені не подобається і не цікава, скільки б мені за неї не платили. Серед професій творчих і винахідливих я вибрала професію перукаря. На такій роботі дійсно можу повною мірою проявити свої таланти. Незважаючи на наявність великої кількість фахівців-перукарів, справжніх професіоналів і знавців своєї справи не так вже й багато, - не відриваючись від роботи, розповідає Світлана. Дійсно, в дівчини є запал і горять очі, вона справді любить те, що робить, даруючи красу і гарний настрій чарівним горохівчанкам.

Бажаємо успіхів, тобі, Світлано, хай праця приносить задоволення та стабільність!

Читайте також

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 166

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 254

Президент підписав закон щодо сприяння працевлаштування переселенців
Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб».
20 Квітня 2015 | Переглядів: 224

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 166

Працевлаштування українців без дозволу на роботу в Польщі спростили
Польща розширила можливості для іноземців з працевлаштування без дозволу на роботу. Відповідні зміни набрали чинності в рамках нової редакції розпорядження міністра праці та соціальної політики республіки від 21 квітня 2015 року.
15 Червня 2015 | Переглядів: 259

Питання працевлаштування переселенців - пріоритет влади
Відбулася науково-практична конференція на тему «Проблеми внутрішньо переміщених осіб у сфері зайнятості та роль соціальних партнерів і державної служби зайнятості в їх розв’язанні».
11 лютого 2015 | Переглядів: 278

Всі новини