Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Історія працевлаштування безробітних Волині. Служба зайнятості - шлях до успіху

  • Переглядів: 336
  • Дата: 06 лютого 2015
Історія працевлаштування безробітних Волині. Служба зайнятості - шлях до успіху

Час спливає швидко, і сьогодні хочеться розповісти про жінку, колегу, для якої слово «безробітна» у минулому. Вона зуміла використати всі можливості та скористатися тими послугами, які були їй запропоновані в період перебування на обліку в державній службі зайнятості. Це головний спеціаліст-юрисконсульт Шацького районного центру зайнятості Наталія Оксентюк.

Доля звела мене з Наталією, коли я працювала медичним реєстратором в Шацькій районній лікарні. Після закінчення Шацького лісового коледжу Наталія (тоді ще Оксюта) не змогла працевлаштуватись, адже наявність диплома ще не означає автоматичного одержання місця роботи. Тільки за направленням районної служби зайнятості, отримавши професію «оператор комп’ютерного набору», молодий фахівець прийшла працювати у відділ медичної статистики районної лікарні. Робота дала спеціалісту гарний досвід, подарувала нові можливості у здобутті певних навиків. Але Наталя відчувала, що потребує чогось іншого. Її покликало місто. У Луцьку 7 років працювала комплектувальником проводів на заводі «Кромберг Енд Шуберт Україна». Також у цей час вирішила опанувати щось нове, тому заочно здобула фах юриста. А далі – заміжжя… Щаслива і окрилена повертається до рідного Шацька. Тут знову постає таке знайоме: «що робити, як знайти роботу до душі?».

Вдруге зустрічаю знайоме обличчя. Не відразу впізнала Наталю. Але розговорились і вже разом йшли до центру зайнятості.

- У період перебування на обліку мені приємно було спілкуватись зі спеціалістами центру, які професійно та кваліфіковано надавали допомогу, адже втрата роботи – це нелегкий період, і підтримка, яка надавалась на той час, була особливо важливою, - говорить Наталя.

Ще зовсім недавно Наталія Оксентюк була клієнтом служби зайнятості, відвідувала семінари та старанно шукала роботу. І навіть не здогадувалась, що зовсім швидко вже сама буде консультувати безробітних та роботодавців. Адже з’явилась вакансія головного спеціаліста-юрисконсульта у центрі зайнятості. Після довгих вагань і переживань Наталя подала документи на конкурс.

- Я дякую спеціалістам, які допомогли мені знайти і реалізувати себе як професіонала в улюбленій справі. Сьогодні я - юрисконсульт центру зайнятості, колектив став для мене добрим помічником та порадником, - додає Наталія. Вона впевнена, що кожному необхідно наполегливо шукати своє місце в житті, використовувати всі можливості. А в цьому найкращий помічник - служба зайнятості.

Читайте також

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 166

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 254

Служба зайнятості обіцяє стартовий капітал на власну справу
Голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба окреслив основні тренди ринку праці: звуження попиту на робочу силу і зменшення чисельності зайнятих (на 1,2 млн. осіб в 2014 році, порівняно з 2013 роком).
27 Травня 2015 | Переглядів: 239

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 166

Працевлаштування українців без дозволу на роботу в Польщі спростили
Польща розширила можливості для іноземців з працевлаштування без дозволу на роботу. Відповідні зміни набрали чинності в рамках нової редакції розпорядження міністра праці та соціальної політики республіки від 21 квітня 2015 року.
15 Червня 2015 | Переглядів: 259

Президент підписав закон щодо сприяння працевлаштування переселенців
Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб».
20 Квітня 2015 | Переглядів: 224

Всі новини