Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Хто хоче працювати - роботу знаходить

  • Переглядів: 2145
  • Дата: 24 Жовтня 2014
Хто хоче працювати - роботу знаходить
Максим Пунда на підприємстві «Кромберг енд Шуберт»

Для кожної молодої людини важливо визначити свій правильний шлях у житті, обрати ту професію, яка була б до душі й  давала задоволення від праці й усвідомлення своєї потрібності. Наскільки цей шлях непростий, скільки перепон  буває на ньому  може розповісти кожна доросла людина, яка самореалізувалась. А для юних так важливо не втратити оптимізму, віри у власні сили і в те, що суспільство не лишається осторонь вирішення твоїх проблем, що завжди знайдуться люди, які в силу своїх службових обов’язків чи просто з власної небайдужості готові прийти на допомогу. Не остання роль у цьому служби зайнятості. Про те, як допомагає Турійський районний центр зайнятості молодим, вже не раз розповідала наша газета. Спеціалісти центру багато уваги приділяють саме професійному спрямуванню молоді, вивчають ринок праці району та області й пропонують освоювати затребувані професії.

Вісімнадцятирічний юнак з Турійська Максим Пунда навчався у Шацькому лісовому коледжі імені В. В. Сулька, але певні життєві обставини змусили його  взяти академічну відпустку й стати на облік у Турійському районному центрі зайнятості. Спілкування з його спеціалістами, відвідування семінарів додали хлопцеві впевненості у собі й наполегливості у пошуку роботи. Попри те, що професійного досвіду  у нього практично не було, спеціалісти центру досить швидко запропонували Максимові перше місце роботи на ТзОВ «Кромберг енд Шуберт Україна», що знаходиться у Луцьку. Попередньо він побував тут на екскурсії, що організував центр зайнятості. Зрозуміло, на підприємстві своя специфіка виробництва, що вимагає певної підготовки. Хлопець погодився на запропоновані умови й зробив все від нього залежне, аби отримати роботу.

Нині  він працює на відомому  луцькому підприємстві з німецькими інвестиціями. Умови праці і заробітна плата Максима цілком влаштовують. «Кромбер енд Шуберт» забезпечує безплатний доїзд турійським працівникам на роботу, в заводській їдальні можна харчуватися за зниженими цінами. Працюють тут вахтовим методом (тиждень  щомісяця). За  нічні зміни нараховуються відповідні надбавки до зарплати. Але разом з цим для працівників діє суворе правило – дотримання виробничої дисципліни.

Максим впевнений: хто хоче працювати, той завжди знайде роботу. І допомога центру зайнятості тут є доречною й необхідною. Це ніби ліхтарик, що освітлює шлях у сутінках.

Хлопець вдячний спеціалістам Турійського РЦЗ, до яких звертався, за розуміння, допомогу, небайдужість до його долі. Він каже, що тепер і товаришам своїм рекомендує шукати роботу тільки через центр зайнятості. Так надійніше, адже працевлаштування проходить офіційно, з дотриманням усіх норм, передбачених законодавством, людина, окрім зарплати, отримує соціальних захист, що у наш час не менш важливо.

Читайте також

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

Працездатні переселенці мають працювати
Бойові дії в зоні проведення АТО, тимчасова окупація Криму, а також явища гуманітарної катастрофи, які мають місце в деяких районах Луганської та Донецької областей, призвели до значного зростання в Україні кількості осіб, які змушені змінювати місця постійного проживання у пошуках безпечних умов.
10 Липня 2015 | Переглядів: 489

Працевлаштування українців без дозволу на роботу в Польщі спростили
Польща розширила можливості для іноземців з працевлаштування без дозволу на роботу. Відповідні зміни набрали чинності в рамках нової редакції розпорядження міністра праці та соціальної політики республіки від 21 квітня 2015 року.
15 Червня 2015 | Переглядів: 259

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 699

Кому з "білих комірців" ще реально знайти роботу
Вітчизняні "білі комірці", які завжди вважалися порівняно благополучною частиною "офісного планктону", все частіше незадоволені роботою.
06 Липня 2015 | Переглядів: 347

В офісах співробітники повинні працювати стоячи
Вчені вважають, що це різко знизить захворюваність на серцево-судинні недуги. У великих компаніях Європи встановлюють столи, за якими можна працювати стоячи.
06 Травня 2015 | Переглядів: 120

Всі новини