Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Кого шукають українські роботодавці?

  • Переглядів: 212
  • Дата: 13 лютого 2015
Кого шукають українські роботодавці?

У 2014 році на OLX.ua було розміщено півмільйона нових оголошень відносно роботи. Аналітики вивчили, яку роботу пропонують і шукають на дошці безкоштовних оголошень.

Фахівці майданчика зазначають, що вакансій зазвичай більше, ніж резюме, в середньому на 10-15%. Хоча така тенденція не у всіх рубриках. Так, роботу шукають частіше, ніж пропонують, у напрямках "Транспорт і логістика", "Будівництво", "Охорона і безпека", "Культура та мистецтво", "Домашній персонал", "Юриспруденція і бухгалтерія", "Освіта".

Робота, яку пропонують і шукають на OLX, зачіпає абсолютно всі професійні сфери. Найчастіше робота носить сезонний або тимчасовий характер, або є джерелом додаткового заробітку. Свідчення цьому - зростання закритих оголошень користувачами в травні (підробіток для студентів і школярів в період канікул у сфері роздрібної торгівлі, ресторанного бізнесу, маркетингу, транспортної сфери, послуг хатнього персоналу), а також напередодні новорічних свят (додатковий набір персоналу в торговельні компанії, ресторани, служби доставки тощо).

В основному на OLX шукають фахівців для українського ринку, але можна знайти і контрактні пропозиції в інших країнах: Об'єднаних Арабських Еміратах, Катарі, Ізраїлі, Китаї, Польщі, Великобританії та інших країнах.

Більшість розміщених оголошень стосується роботи в продажах і роздрібній торгівлі. У 2014 році їх частка склала 15,5%. Шукають продавців, касирів, торгових представників і агентів, менеджерів по роботі з клієнтами.

Трохи менше пропозицій в напрямку будівництва - 14,5%. В основному цікавляться робочими будівельних спеціальностей. Є також пропозиції для бригадирів, виконробів, інженерів, конструкторів та архітекторів.

На третьому місці рубрика "Транспорт і логістика" - 10,9% оголошень. Шукають водіїв, таксистів, вантажників, складських співробітників, кур'єрів, експедиторів, майстрів на СТО.

Читайте також

Навчалися роботодавці Луцького району
22 січня в Луцькому районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців. Проведення заходу пов’язане із внесенням змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці.
23 січня 2015 | Переглядів: 253

З 10 вересня набула чинності постанова КМУ щодо порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу
З 10 вересня 2014 р. набула чинності постанова КМУ від 27 серпня 2014 р. № 403 «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».
12 Вересня 2014 | Переглядів: 125

Українські трудові мігранти можуть переорієнтуватися з Росії на Польщу
У зв'язку з великою ймовірністю ускладнень для роботи трудових мігрантів з України в Росії, з одного боку, а з іншого - у зв'язку з близькою перспективою для України безвізового режиму з ЄС.
23 Липня 2014 | Переглядів: 183

Робітникам Луганського авіаремонтного заводу "ЛНР" пропонує сухпайки замість зарплати
Бойовики самопроголошеної "Луганської народної республіки" хочуть налагодити роботу ДП "Луганський авіаційно-ремонтний завод", збирають керівництво заводу і робітників.
23 Вересня 2014 | Переглядів: 160

Ринок праці-2014: як українці шукають роботу в кризу
Крім того, що влітку ринок праці традиційно переживає мертвий сезон, цього року негативна динаміка обумовлена нестабільною економічною і військовою ситуацією в країні.
26 Серпня 2014 | Переглядів: 201

Дев'ять тенденцій українського ринку праці
Експерти назвали негативні та позитивні зміни, які склалися в сфері працевлаштування за останні півроку.
23 Червня 2014 | Переглядів: 291

Всі новини