Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Кожен четвертий українець довіряє відгукам про роботодавців в Інтернеті

  • Переглядів: 226
  • Дата: 18 Травня 2015
Кожен четвертий українець довіряє відгукам про роботодавців в Інтернеті

Більшість претендентів читають відгуки про роботодавців в Інтернеті – такими є результати опитування Work.ua.

76,7% опитаних шукають інформацію про роботодавців в Інтернеті, з них 27,3% в основному довіряють прочитаному беззастережно, а 49,4% все ж намагаються перевіряти відгуки.

23,3% опитаних не читають відгуки про роботодавців зовсім: з них 9,6% переконані, що коментарі про роботодавців залишають або скривджені, або на прохання, а решті 13,7% просто нецікаво таке читання.

Опитування проводилося в соціальних мережах серед передплатників Work.ua з 24 березня по 7 квітня 2015 року. У ньому взяло участь 545 респондентів з України.

Не можна спростувати той факт, що опублікована на просторах Інтернету правда може комусь допомогти, а брехня - вплинути на репутацію. Тому Work.ua радить критично ставитися до всієї інформації і перевіряти відгуки про роботодавців в Інтернеті.

Читайте також

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Юрист - найменш затребувана професія
На першій позиції серед професій, які втрачають свою актуальність, розташувалися юристи. В останні кілька років з'явилося безліч фахівців у цій галузі, і на даний момент Такого висновку дійшов кар'єрний портал rabota.ua в результаті дослідження.
30 Червня 2015 | Переглядів: 378

Кожен другий роботодавець готовий працевлаштувати переселенців
Більше половини компаній в Україні готові працевлаштувати або вже працевлаштували переселенців зі східних регіонів. На позаконкурсний відбір біженцям розраховувати не доводиться, але й упередженого ставлення до них теж немає.
08 Червня 2015 | Переглядів: 192

65% українців хотіли б змінити професію
Дослідження, проведене кар'єрним порталом rabota.ua, показало, що лише четверо з десяти українців працюють за фахом.
01 Липня 2015 | Переглядів: 246

Працевлаштування українців без дозволу на роботу в Польщі спростили
Польща розширила можливості для іноземців з працевлаштування без дозволу на роботу. Відповідні зміни набрали чинності в рамках нової редакції розпорядження міністра праці та соціальної політики республіки від 21 квітня 2015 року.
15 Червня 2015 | Переглядів: 278

Кожен шостий українець втратив 20% зарплати
Індексацію зарплат із урахуванням інфляції з початку року провів лише кожен п'ятий роботодавець. Про це свідчать дані дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
29 Квітня 2015 | Переглядів: 201

Всі новини