Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Кожен другий українець жертвує особистим життям заради роботи

  • Переглядів: 204
  • Дата: 19 Березня 2014
Кожен другий українець жертвує особистим життям заради роботи

Згідно з опитуванням, проведеним Work.ua, ставити роботу, а не особисте життя, на перше місце доводиться половині українських працівників.

Організувати свій час так, щоб знайти гармонію між роботою та особистим життям не найпростіше завдання. Сім'я, діти, дозвілля й навіть здоров'я часто страждають через жорсткий робочий графік і важкі завдання, які викликають не тільки фізичну втому, а й психологічну.

Згідно з опитуванням Work.ua, 52,4% українцям доводиться жертвувати особистим життям на користь роботи. Однак, досить великій кількості респондентів (39,3%) все ж вдається знайти баланс між професійним і особистим життям. І тільки у 8,3% опитаних страждає робота.

Опитування проводилося в соціальних мережах з 5 по 7 березня 2014 року.

Читайте також

До 2030 року роботи можуть замінити людей у вугільних шахтах
Практичне впровадження технологій роботизованого видобутку вугілля може відбутися до 2030 року. Про це розповів директор Інституту енергетичних досліджень РАН Сергій Філіппов.
22 Червня 2015 | Переглядів: 103

Кожен четвертий українець довіряє відгукам про роботодавців в Інтернеті
Більшість претендентів читають відгуки про роботодавців в Інтернеті – такими є результати опитування Work.ua.
18 Травня 2015 | Переглядів: 209

На ринку праці поменшало роботи для директорів
За півроку на Міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна пропонували понад півтори тисячі вакансій для керівників, а ТОП-менеджери розмістили майже 10 тисяч нових резюме. Про це повідомили у HeadHunter Україна.
15 Квітня 2015 | Переглядів: 169

Кожен другий роботодавець готовий працевлаштувати переселенців
Більше половини компаній в Україні готові працевлаштувати або вже працевлаштували переселенців зі східних регіонів. На позаконкурсний відбір біженцям розраховувати не доводиться, але й упередженого ставлення до них теж немає.
08 Червня 2015 | Переглядів: 180

Кожен шостий українець втратив 20% зарплати
Індексацію зарплат із урахуванням інфляції з початку року провів лише кожен п'ятий роботодавець. Про це свідчать дані дослідження Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
29 Квітня 2015 | Переглядів: 187

Кожен четвертий українець знає розмір зарплати боса
Лише кожен четвертий співробітник української компанії обізнаний про розмір окладу свого керівника. 74% опитаних цього не знають, розповіла контент-експерт компанії rabota.ua Тетяна Пашкіна.
27 лютого 2015 | Переглядів: 237

Всі новини