Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

На Волині досліджували секрети працевлаштування

  • Переглядів: 139
  • Дата: 19 Березня 2014
На Волині досліджували секрети працевлаштування

Про те, як не «загубитись» людям з особливими потребами в суспільному житті, надати їм впевненості у собі, навчити правильно вести співбесіду з роботодавцем та ознайомити з методами активного пошуку роботи, розмовляли під час тренінгу «Успішне працевлаштування осіб з особливими потребами: від мрій до цілей», що 18 березня відбувся в Любомльському районному центрі зайнятості. Участь у заході взяли 14 безробітних, які мають інвалідність та певні обмеження в працевлаштуванні за станом здоров’я.

Особам з особливими потребами дуже часто важко подолати психологічний бар’єр щодо своєї потрібності соціуму. Звертаючись до присутніх, тренер наголосила, що кожна людина – унікальна. Інваліди також можуть бути здібними і талановитими. Розвиток здібностей і талантів залежить, в першу чергу, від бажання людини самовдосконалюватися та реалізовувати свої бажання. Учасникам тренінгу було запропоновано проаналізувати подані висловлювання та виявити значення любові особистості до себе. В процесі обговорення з’ясовувалася значущість сприйняття власного «Я» як гідного поваги та любові до себе. Виконуючи вправи, безробітні навчалися правильно розподіляти час, щоб досягнути найкращого результату в певному виді діяльності та пізнавали значення життєвих навичок для вдосконалення особистості.

Безробітних навчали, як перетворити мрію на мету та, що являє собою алгоритм її втілення.

Учасники тренінгу дізнались також про можливість відкриття власної справи і зайнятості на дому, виготовляючи певні вироби чи надаючи послуги. Були наведені успішні приклади такої самозайнятості осіб з інвалідністю як в Любомльському районі, так і у Волинській області. Такий спосіб заробітку є дуже зручним, піднімає самооцінку і робить життя цікавішим та яскравішим.

В результаті заходу пошукачі роботи отримали багато корисної та цікавої інформації, яку зможуть використати при пошуках можливих шляхів своєї зайнятості.

Errormessage: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OR name LIKE '%Волині%' OR name LIKE '%досліджували%' OR name ' at line 11