Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

На Волині пройшов тренінг-семінар для роботодавців

  • Переглядів: 161
  • Дата: 19 Березня 2014
На Волині пройшов тренінг-семінар для роботодавців

18 березня в Ківерцівському районному центрі зайнятості відбувся тренінг-семінар для роботодавців на тему: "Правові аспекти трудових відносин з людьми з особливими потребами". Участь в семінарі взяли 11 суб'єктів підприємництва, представників підприємств, установ та організацій району.

Лектор ТзОВ "Територія Бізнесу" Олена Шеруда ознайомила присутніх з нормами чинного законодавства, що регулюють трудові відносини роботодавців та людей з особливими потребами, поінформувала про пільги та обмеження при працевлаштуванні зазначеної категорії осіб. Корисною для присутніх стала інформація про відповідальність роботодавця за порушення законодавства у сфері забезпечення прав інвалідів та про судову практику вирішення спорів, пов'язаних з прийняттям на роботу, зміною істотних умов праці та звільнення таких людей.

Тренінг-семінар відбувся в формі активної дискусії, учасники зустрічі задавали лектору запитання та отримували на них відповіді. Усі учасники семінару отримали знання та корисну інформацію щодо правових аспектів трудових відносин з людьми з особливими потребами, а також набір роздаткових матеріалів, що містив витяги з чинного законодавства про зайнятість.

Errormessage: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OR name LIKE '%Волині%' OR name LIKE '%пройшов%' OR name LIKE '%т' at line 11