Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Набули чинності нормативно-правові акти з питань підтвердження результатів неформального професійного навчання

  • Переглядів: 225
  • Дата: 05 Березня 2014
Набули чинності нормативно-правові акти з питань підтвердження результатів неформального професійного навчання

Інформуємо, що 28.01.2014 набув чинності наказ Міністерства соціальної політики від 23.12.2013 № 886 «Про затвердження Переліку робітничих професій, за якими здійснюється підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями», відповідно до якого підтвердження результатів неформального професійного навчання здійснюється за трьома робітничими професіями: кухар (3-6 розряди), зварник (6-8 розряди або І-ІІІ рівні кваліфікації), охоронник (1-2 розряди).

Також набув чинності наказ Міністерства соціальної політики та Міністерства освіти і науки від 16.12.2013 № 875/1776 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями», яким затверджені Вимоги до підприємств, установ, організацій для підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями та Порядок створення комісії для підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями.

Перелік підприємств, установ, організацій, які здійснюватимуть підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями, затверджуватиметься Міністерством соціальної політики за пропозиціями Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні та Спільного представницького органу репрезентативних всеукраїнських об'єднань профспілок на національному рівні.

Читайте також

3 причини почати кар'єру ще під час навчання
Студентство - найкраща пора життя. Зустрічі, спілкування, нові друзі, перше кохання ... За всім цим багато втрачають головне. Ось про головне ми і поговоримо.
14 Березня 2017 | Переглядів: 158

Молодь вчили бути активними на ринку праці
Для підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі, підвищення їх рівня працевлаштування, фахівці Луцького міського центру 23 вересня провели семінар на тему: «Особливості зайнятості молоді». Участь у заході взяли 12 осіб віком до 35 років.
26 Вересня 2014 | Переглядів: 278

Ринок праці-2014: українці почали активніше боротися за місце під сонцем
Складна економічна ситуація в країні змушує компанії йти на непопулярні заходи. Багато хто з них прийняли рішення почекати більш стабільної обстановки і призупинили набір нових співробітників до грудня.
09 Вересня 2014 | Переглядів: 144

Роботодавці стали активніше наймати молодих співробітників
За минулий рік молодих фахівців на ринку праці України стало вполовину більше.
06 Березня 2015 | Переглядів: 203

З 10 вересня набула чинності постанова КМУ щодо порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу
З 10 вересня 2014 р. набула чинності постанова КМУ від 27 серпня 2014 р. № 403 «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».
12 Вересня 2014 | Переглядів: 114

"Гаряча лінія" з питань прав громадян
Днями Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував роботу «гарячої лінії» «Телефону Довіри» на тему: «Права громадян України». Консультації надавали представники організацій, установ міста Луцька, які опікуються питаннями молоді, в тому числі фахівці Луцького міського центру зайнятості.
27 Серпня 2014 | Переглядів: 136

Всі новини