Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Начальників, які працюють неповний тиждень, стає все більше

  • Переглядів: 222
  • Дата: 22 Квітня 2015
Начальників, які працюють неповний тиждень, стає все більше

Управлінців, які свідомо обрали часткову зайнятість, мало. Але їхня чисельність постійно зростає. З 5,6 млн таких працівників у Великобританії керівників тільки 994 тис. Але в минулому році їх було на 12% менше.

50-річний Аміт Шах прийшов у BT в 2012 р Раніше він був партнером консалтингової фірми PRTM, але настільки переситився офісним життям, що звільнився і рік працював на благодійних проектах. Вони додали новий сенс його життю, розповідає Шах. Коли мова зайшла про те, щоб продовжити кар'єру, він твердо вирішив, що вивільнить собі час на заняття благодійністю.

Тепер по п'ятницях Шах, наприклад, головує на музичному благодійному проекті MeWe360, працює ментором в Kilfinan Group, завдання якої - познайомити лідерів благодійних проектів з керівниками бізнесу, і засідає у фінансовому комітеті PRS for Music Foundation.

Він каже, що досвід волонтерства дарує йому несподівані управлінські рішення. «Коли працюєш з різними типами людей, відкриваються очі. Благодійність - це не моя особиста компанія, так що доводиться зовсім по-різному підходити до питання особистісного розвитку інших людей. Я навчився бути наставником, щоб допомогти людям робити те, чим вони хочуть займатися».

Одним з великих відкриттів під час роботи в благодійних проектах для нього стало те, що можна було не занурюватися в усі деталі процесу. Цей досвід він переніс на ВТ, надавши своїй команді набагато більше свободи в роботі.

«Тепер я зовсім інакше ставлюся до питання управління людьми. Виявилося, вони охоче навчаються і готові брати на себе відповідальність, - пояснює Шах, розповідаючи про те, чому він відчуває себе більш ефективним, ніж будь-коли. - Ми змінили динаміку на роботі. Я став більш ефективним, тому що більше отримую від своєї команди».

Читайте також

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

Які фахівці можуть працевлаштуватися на фармацевтичному ринку
Катерина Власова, старший консультант з пошуку та підбору персоналу "Анкор Медицина і фармація", розповіла Delo.UA, як позначилася економічна і політична нестабільність на пошуку кадрів для фармринку.
03 Червня 2015 | Переглядів: 368

Держслужбовці, які працюють, з 1 квітня залишаться без спецпенсій
Державні службовці, які працюють, з 1 квітня втратять свої пенсії. Про це під час прямої лінії повідомив голова правління Пенсійного фонду України Владислав Машкін.
01 Квітня 2015 | Переглядів: 307

Кому в кризу платять найбільше
За даними Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, у травні ринок праці України демонстрував стабільність. Роботодавці розмістили на 4% більше вакансій, ніж минулого місяця, а шукачі - на 5% більше нових резюме.
24 Червня 2015 | Переглядів: 254

Які спеціалісти потрібні будівельному ринку
Весна традиційно відроджує надії на підйом будівельної галузі. Аналітики порталу rabota.ua оцінили ситуацію на будівельному сегменті ринку праці за останні півтора року.
02 Червня 2015 | Переглядів: 244

Які професії українці вважають найбільш престижними
Найбільш престижними в 2014 році визнано професії IT-спеціаліста, лікаря і підприємця. А менш престижними є робочі спеціальності, професія водія та зайнятість у сфері послуг.
04 Березня 2015 | Переглядів: 300

Всі новини