Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Найчастіше українці прикрашають свої робочі місця дипломами та нагородами

  • Переглядів: 183
  • Дата: 06 Березня 2014
Найчастіше українці прикрашають свої робочі місця дипломами та нагородами

Як показало опитування hh.ua, пам'ятні нагороди є на столах у 37% офісних співробітників (загалом в опитуванні брали участь близько 700 осіб).

На другому місці - фотографії близьких і себе коханих (28%), на третьому - плакати із зображенням кіногероїв (26%). У 23% біля робочого місця - картини (фарбами та аквареллю, оригінали та репродукції). 18% працівників розвішують в офісах географічні карти, 14% - мотивуючі фрази та жартівливі написи. Деякі прикрашають стіни власною творчістю (13%) і графіками (11%). Керамічні статуетки є на робочих столах 5% офісних працівників, а 28% опитаних взагалі ніяк не оформляють офісний простір. При цьому близько половини працівників завжди звертають увагу на прикраси, наявні на чужих столах. Традиційно більш спостережливі жінки: не помічають оформлення офісу тільки 9% жінок і 17% чоловіків.

«Робоче місце спочатку некомфортне для співробітників. А враховуючи те, що ми перейняли від Заходу систему відкритих офісів, де все у всіх на виду, - тим більше. І хоча доведено, що такі офіси шкідливі для психіки, ми все одно продовжуємо в них працювати, - каже психолог Олексій Васильєв. - Людина, яка знаходиться в агресивному для неї середовищі, намагається якось освоїти простір, в якому їй доведеться проводити частину життя. Ось і обкладеться ведмежатами та картинками, щоб компенсувати дискомфорт».

Читайте також

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

Працевлаштування українців без дозволу на роботу в Польщі спростили
Польща розширила можливості для іноземців з працевлаштування без дозволу на роботу. Відповідні зміни набрали чинності в рамках нової редакції розпорядження міністра праці та соціальної політики республіки від 21 квітня 2015 року.
15 Червня 2015 | Переглядів: 259

Майже половина українців використовує іноземні мови на роботі
Майже половина всіх працівників використовують іноземні мови при виконанні професійних обов'язків. Про це йдеться в опитуванні порталу rabota.ua. 45% застосовують іноземні мови.
08 Травня 2015 | Переглядів: 216

65% українців хотіли б змінити професію
Дослідження, проведене кар'єрним порталом rabota.ua, показало, що лише четверо з десяти українців працюють за фахом.
01 Липня 2015 | Переглядів: 236

Умови праці негативно позначаються на здоров'ї українців
Зручність робочого місця, режим дня і навіть взаємини між колегами позначаються на здоров'ї співробітників, а значить, і на якості їхньої роботи.
20 Травня 2015 | Переглядів: 205

Українці згодні працювати на двох роботах
Соціологи з'ясували, що робитимуть українці, якщо виникне потреба в грошах. Більша частина українців в разі нестачі грошей на життя збираються шукати додаткову роботу, рідше - готові змінити її на нову, більш високооплачувану.
30 Березня 2015 | Переглядів: 259

Всі новини