Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Несправедливість керівництва на роботі шкодить здоров'ю

  • Переглядів: 192
  • Дата: 06 Березня 2014
Несправедливість керівництва на роботі шкодить здоров'ю

Такого висновку дійшли шведські вчені. Дослідники аналізували відносини між босами та працівниками різних компаній протягом 13 років.

Дослідження показали, що підлеглі, яких дозволяють принижувати себе, удвічі частіше страждають від інфаркту або інсульту, ніж ті, хто висловлює свою незгоду з діями керівника. За даними соціологічних досліджень, кожен третій працівник звільняється через конфлікти з керівником.

Психолог Вадим Колесников радить під час сварки з начальником застосувати ті самі психологічні способи тиску, що й він. «Якщо він стукає пальцями по столу, або, наприклад, кричить і вирячив очі, зробіть теж саме. Він підсвідомо відчує, що ви одного поля ягода і змінить своє ставлення до вас», - радить психолог.

Читайте також

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Британським лікарям заборонили пити чай і каву на роботі
Лікарям медичних установ в британському графстві Лестершир нещодавно було заборонено вживати чай та каву в робочий час.
17 Листопада 2014 | Переглядів: 225

Як нелюбов до шкільних предметів відбивається на роботі в дорослому житті
Опитування представників 35 різних професій показало: у кожного "цеху" в школі виникали власні труднощі. Ті, хто зараз займається творчими проектами, в школі прохолодно ставилися до точних наук.
25 Вересня 2014 | Переглядів: 125

Майже половина українців використовує іноземні мови на роботі
Майже половина всіх працівників використовують іноземні мови при виконанні професійних обов'язків. Про це йдеться в опитуванні порталу rabota.ua. 45% застосовують іноземні мови.
08 Травня 2015 | Переглядів: 216

Історії працевлаштування безробітних Волині. Успішна і в сім'ї, і на роботі
Сучасний світ значно відрізняється від того, який знали наші бабусі та дідусі. Бурхливий темп життя, метушня, шум…. Голова йде обертом. Жінка зараз відіграє набагато більшу роль у суспільстві, ніж кілька століть тому. На даний момент не існує, напевно, такого поняття, як "заборонено для жінок", адже вони й у медицині, і в космосі, і на війні, і в сім'ї, і в спорті.
02 Жовтня 2014 | Переглядів: 307

"Зацикленість" на роботі потрібно лікувати
Сомнолог Михайло Полуектов попередив: ті, хто мало гуляє по снігу, перебувають у півсні, а пробудження рано вранці у вихідні властиві не тільки «жайворонкам», а й невротикам, зацикленим на роботі.
25 Вересня 2014 | Переглядів: 171

Всі новини