Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Офісні працівники бояться впливових колег і пліткарів

  • Переглядів: 177
  • Дата: 27 Березня 2014
Офісні працівники бояться впливових колег і пліткарів

Доведено, що страх і стресові стани негативно позначаються на працездатності людини. Крім напруженої ситуації в країні нас традиційно дошкуляють і офісні страхи.

Не всі люди однаково приємні, іноді колеги та керівники можуть не просто відштовхувати, але і лякати однією своєю присутністю. Чи часто колеги бояться один одного, і як працювати з людиною, яка викликає страх, досліджував Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна.
37% офісних працівників зізнаються, що їх часто лякають колеги і безпосереднє начальство. Більшість з них упевнені: сусідство з людьми, яких вони бояться, загальмовує їх роботу і не дає працювати на повну потужність (47%). 17% говорять про те, що страх ніяк не впливає на якість роботи, для 8% страх - додатковий мотиватор збільшення темпу роботи.

Але все ж таки більше половини офісних співробітників відносяться до своїх колег без зайвих побоювань і страхів (63%). Серед тих, хто може налякати на роботі, найчастіше називають колег і безпосередніх начальників, рідше вище керівництво, вкрай рідко клієнтів і підлеглих.

Найбезстрашнішими є програмісти та працівники будівельної галузі: 77% з них нікого не боїться на роботі. Частіше за інших в обстановці страху доводиться працювати представниками готельно-ресторанної галузі та сфери послуг. Тут відсоток тих, хто не боїться, лише 56% і 59% відповідно. Саме в готельно-ресторанній сфері співробітники бояться клієнтів частіше, ніж інших галузях (6% порівняно з середнім значенням 3%). І це логічно - скарга "шкідливого" клієнта здатна набагато більш істотно нашкодити офіціантові або адміністраторові готелю, ніж будь-якому іншому працівнику.

Вищого керівництва найчастіше бояться в агробізнесі (13%), виробництві (12%) і маркетингу (12%). Крім того, в агросфері досить часто бояться і безпосереднього начальника (18%). Також про те, що їх лякає бос, частіше за інших скаржаться банківські працівники (16%), маркетологи (16%), працівники сфери послуг (15%).

Остерігатися неприємних людей найчастіше доводитися через їхню впливовість та неадекватну поведінку. А також через манеру пліткувати. Неприваблива зовнішність або можливі надприродні здібності побоювання викликають значно рідше.

Найпростіший спосіб захиститися від того, хто лякає, - уникати його і не мати з ним спільних справ. Саме так вважає більш ніж половина опитаних (53%). Ще третина вважає за краще пустити все на самоплив і ніяк не захищатися (35%), 8% воліє налякати до того, як буде переляканим, а 4% довіряються своєму талісману. При цьому стратегії захисту українських офісних співробітників майже повністю збігаються зі способами їхніх російських колег.

Як правило, страшна людина страшна не одному співробітнику, а багатьом.

Більшість опитаних сказали про те, що сусідство з людьми, яких вони бояться, загальмовує їхню роботу і не дає працювати на повну потужність (47%), 17% говорять про те, що страх жодним чином не впливає на якість роботи, для 8% страх - додатковий мотиватор збільшення темпу роботи. А от більше чверті респондентів не змогли визначитися з тим, як саме на них впливає власних страх (28%).
Дані були отримані в результаті опитування зареєстрованих користувачів сайту hh.ua, проведеного в січні 2014 року. В опитуванні брали участь 1859 респондентів з різних регіонів України.

Читайте також

Офісні працівники в Україні почали працювати більше
Більше ніж половина офісних співробітників регулярно затримується на роботі, а кожен п’ятий не менше одного разу на тиждень працює у вихідні. Про це свідчать дані Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
18 Вересня 2014 | Переглядів: 161

Офісні працівники економлять на відпочинку
Витрати на літній відпочинок будуть скорочувати близько половини українських офісних працівників, а в середньому планують витратити близько 5 тис. на одну людину. До 5 тис. грн. планують витратити 58% опитаних.
18 Липня 2014 | Переглядів: 147

Понад 90% працівників дратуються на своїх колег
Тільки 8% офісних співробітників не нервують через своїх колег. Такими є результати опитування.
11 Серпня 2014 | Переглядів: 179

Офісні працівники шукають роботу активніше
Соціально-політичні події в країні відобразились на ринку праці. Пошук роботи триває довше, роботодавці більш прискіпливі і неохоче відкривають нові вакансії.
14 Квітня 2014 | Переглядів: 141

Всі новини