Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Основні тенденції ринку праці червня 2015

  • Переглядів: 552
  • Дата: 15 Липня 2015
Основні тенденції ринку праці червня 2015

Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.

Ринок праці переповнений фахівцями
Ринок праці за рахунок переселенців з проблемних областей України переповнений кваліфікованими кадрами. Але не всі фахівці погоджуються на першу-ліпшу роботу.

Є окремі компанії, які з радістю приймають на роботу людей з регіонів, де зараз ведуться військові дії. Але навіть на прикладі тієї ж банківської системи можна говорити про те, що там зараз йдуть масові скорочення, закриваються цілі відділення і люди залишаються безробітними.

Пропозиція перевищує попит
Якщо аналізувати сайти з працевлаштування, то можна виділити таку тенденцію: пропозиція сьогодні набагато перевищує попит з боку роботодавця. Але при цьому, як би парадоксально це не звучало, люди не хочуть адаптуватися до нових умов ринку і шукати роботу не за фахом. Наприклад, юристи через брак роботи за фахом, не хочуть йти в продажу. Здавалося б, що на безриб'ї і рак риба, але сьогодні люди знають собі ціну і не готові нічим жертвувати.

Однак, з точки зору експерта, перебирати в сьогоднішніх умовах - не найкраще рішення для шукачів. Роботодавці не готові йти у них на поводу. Значно ефективнішим на ринку праці вважається підхід, при якому потенційний працівник готовий проаналізувати свої навички, вміння та потенціал. Далі - оцінити який функціонал він успішно зможе виконувати, виходячи з цього аналізу. І тоді озивається більш широке коло вакансій, ніж, на перший погляд, підказує його досвід роботи. Гнучкість, вміння швидко вчитися, широкий кругозір і бажання приносити максимальну користь на своєму робочому місці - набір цих якостей найбільш цінується сьогодні в працівнику. Саме за їх наявності можна говорити про відкриття для нього роботодавцем нових перспектив і надання можливості для самореалізації та отриманні більшого заробітку.

Куди рухається рівень оплати
Рівень оплати праці в Україні сьогодні не найвищий, оскільки основна ставка робиться на прожитковий мінімум. Це якщо ми говоримо про роботу в державному секторі. Якщо ж справа стосується роботи на приватних підприємствах, зрозуміло, що прожитковий мінімум також враховується, але тут, в залежності від рівня розвитку та успішності компанії, працівники можуть говорити про підвищення своєї заробітної плати, наприклад, залежно від виробітку, або відсотка від зробленої роботи , Саме такий спосіб збільшення своєї прибутковості найбільш популярний серед роботодавців.

При прийомі на роботу потрібно розуміти, що роботодавець купує собі фахівця. Наскільки добре і правильно здобувач зуміє підкреслити свої плюси і довести свої навички, настільки про більш високу оплату праці піде мова. Найчастіше сьогодні в описі вакансії не зазначена зарплата. Саме від результатів співбесіди і переговорів залежить її розмір для конкретного фахівця. Роботодавці готові доплатити, якщо розуміють за що, і не готові витрачати гроші просто так. Вони готові надати більш високу грошову винагороду тільки, якщо у претендента є якісна освіта, хороші рекомендації та відгуки з попередніх місць роботи, релевантний досвід і знання і готовність постійно розвиватися.

Говорити однозначно про те, куди ж у нинішніх умови рухається рівень оплати не варто. Сьогодні люди розуміють необхідний їм рівень оплати і дорожать собою. Тому, тенденція орієнтування на знання і досвід пророкує зростання зарплат. Головне, щоб ситуація в країні стабілізувалася і ринок розвивався належним чином, для того, щоб роботодавці отримали можливість збільшувати штат і підвищувати зарплати своїм співробітникам.

Читайте також

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 699

Як змінився ринок праці в 2015 році
Незважаючи на економічні потрясіння, кількість вакансій в першому кварталі 2015 залишалася стабільною. В середньому за місяць на Міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна публікувалося 8,5 тис. вакансій.
10 Червня 2015 | Переглядів: 201

Які спеціалісти потрібні будівельному ринку
Весна традиційно відроджує надії на підйом будівельної галузі. Аналітики порталу rabota.ua оцінили ситуацію на будівельному сегменті ринку праці за останні півтора року.
02 Червня 2015 | Переглядів: 230

Як змінилася конкуренція на ринку праці за 5 років
Кількість відгуків - це середня цифра по кількості резюме або листів з резюме, які роботодавець отримує на розміщену вакансію.
17 Червня 2015 | Переглядів: 238

Які фахівці можуть працевлаштуватися на фармацевтичному ринку
Катерина Власова, старший консультант з пошуку та підбору персоналу "Анкор Медицина і фармація", розповіла Delo.UA, як позначилася економічна і політична нестабільність на пошуку кадрів для фармринку.
03 Червня 2015 | Переглядів: 329

Що ринок праці нам готує
Нині економіка нашої держави переживає нелегкі часи. Позначається це й на ринку праці, і, на жаль, не в бік збільшення робочих місць та вакансій. Хоч як це прикро, але звільнення з роботи за скороченням штату нині — не дивина.
25 Травня 2015 | Переглядів: 209

Всі новини