Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Польща запровадить нові правила працевлаштування

  • Переглядів: 212
  • Дата: 14 Березня 2017
Польща запровадить нові правила працевлаштування

Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі.

Передає УНН з посиланням на Польське радіо.

Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.

Голова Польсько-української господарчої палати Яцек Пєхота пояснює, що нинішні проблеми пов’язані з тим, що, бажаючи спростити процедуру працевлаштування сусідів з-за східного кордону, у Польщі діють надмірні спрощення. Він каже, що заяви не реєструють на центральному рівні, а це ускладнює їхню перевірку.

Яцек Пєхота наголошує, що є працедавці, які подають значно більше заяв, аніж вони у змозі найняти робітників. Відтак частина документів потрапляє на "чорний ринок".

Яцек Пєхота вважає, що ця проблема вже незабаром зникне. З 2017 року заяви замінять на дозволи, що видаватимуть бюро праці. Їх видаватимуть автоматично, але завдяки реєстрації їхню правдивість буде простіше перевірити.

Голова Польсько-української господарчої палати визнає, що існує ризик, що бюро праці не встигатимуть з перевіркою заяв. При цьому він додав, що є ідея, аби оплати за видавання цих дозволів залишалися у бюро, а це дозволить наймати додаткових працівників.

Читайте також

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 397

Президент підписав закон щодо сприяння працевлаштування переселенців
Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб».
20 Квітня 2015 | Переглядів: 243

Історії працевлаштування безробітних Волині. Улюблена справа - успішний бізнес
Перукарська справа – це бізнес, у якому діє правило: «Від того, яким клієнт вийде від майстра, залежить успіх та імідж справи». Створення красивої сучасної зачіски - справа непроста, і роль перукаря у створенні загальної гармонії ліній з урахуванням індивідуальності клієнта є інколи вирішальною. Саме тому професію перукаря повинні обирати люди з творчою натурою і достатньо розвинутим естетичним смаком.
09 лютого 2015 | Переглядів: 289

Працевлаштування українців без дозволу на роботу в Польщі спростили
Польща розширила можливості для іноземців з працевлаштування без дозволу на роботу. Відповідні зміни набрали чинності в рамках нової редакції розпорядження міністра праці та соціальної політики республіки від 21 квітня 2015 року.
15 Червня 2015 | Переглядів: 279

Питання працевлаштування переселенців - пріоритет влади
Відбулася науково-практична конференція на тему «Проблеми внутрішньо переміщених осіб у сфері зайнятості та роль соціальних партнерів і державної служби зайнятості в їх розв’язанні».
11 лютого 2015 | Переглядів: 294

Історія працевлаштування безробітних Волині. Служба зайнятості - шлях до успіху
Час спливає швидко, і сьогодні хочеться розповісти про жінку, колегу, для якої слово «безробітна» у минулому. Вона зуміла використати всі можливості та скористатися тими послугами, які були їй запропоновані в період перебування на обліку в державній службі зайнятості. Це головний спеціаліст-юрисконсульт Шацького районного центру зайнятості Наталія Оксентюк.
06 лютого 2015 | Переглядів: 356

Всі новини