Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Працевлаштування українців без дозволу на роботу в Польщі спростили

  • Переглядів: 279
  • Дата: 15 Червня 2015
Працевлаштування українців без дозволу на роботу в Польщі спростили

Польща розширила можливості для іноземців з працевлаштування без дозволу на роботу. Відповідні зміни набрали чинності в рамках нової редакції розпорядження міністра праці та соціальної політики республіки від 21 квітня 2015 року. 

У МЗС Польщі наголосили, що серед надзвичайно важливих змін документа, що регламентує працевлаштування іноземців без дозволу на роботу, є розширення можливостей для студентів стаціонарної форми навчання та аспірантів, які проживають у Польщі на підставі візи на навчання.

Раніше така категорія, зокрема українців, могла працювати без дозволу за умови оформлення посвідки на тимчасове проживання або тільки протягом канікулярного періоду.

Крім того, істотна зміна стосується заяв про намір доручення виконання роботи іноземцям, які реєструються в повітових управліннях праці (аналог центрів зайнятості в Україні).

"Відтепер підставою для працевлаштування без дозволу на роботу є заява роботодавця із зазначенням фактичних умов праці іноземця і форми трудових правовідносин (трудовий договір, цивільно-правова угода), що раніше не вказувалася в таких заявах", - йдеться в повідомленні МЗС Польщі.

Такий підхід, на думку авторів нової редакції розпорядчого документа, дозволить краще захистити права цієї категорії іноземних працівників-мігрантів і наблизить рівень їхнього захисту до іноземців, які працюють на підставі дозволів на роботу, а також сприятиме полегшенню контролю законності роботи іноземців.

Читайте також

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 151

Кому з "білих комірців" ще реально знайти роботу
Вітчизняні "білі комірці", які завжди вважалися порівняно благополучною частиною "офісного планктону", все частіше незадоволені роботою.
06 Липня 2015 | Переглядів: 365

Польща запровадить нові правила працевлаштування
Починаючи з 2017 року, змінюються правила працевлаштування українців у Польщі. Передає УНН з посиланням на Польське радіо. Замість заяв працедавців про намір доручити виконання роботи іноземцю будуть діяти дозволи, що видаватимуть районні бюро праці.
14 Березня 2017 | Переглядів: 211

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 396

65% українців хотіли б змінити професію
Дослідження, проведене кар'єрним порталом rabota.ua, показало, що лише четверо з десяти українців працюють за фахом.
01 Липня 2015 | Переглядів: 246

Всі новини