Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Професійне майбутнє дітей - турбота кожного

  • Переглядів: 200
  • Дата: 19 Березня 2014
Професійне майбутнє дітей - турбота кожного

У Луцькому міському центрі зайнятості відбулася зустріч з прийомними сім’ями. Серед запрошених: дві сім’ї, вихователька дитячого будинку сімейного типу з вихованцями, спеціалісти з Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді О. Бондарчук, Г. Прищепа, а також головний спеціаліст Волинського обласного управління освіти і науки Т. Кінах, представники Центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Палацу учнівської молоді І.Бабула, Л. Лящук.

Гості ознайомилися з роботою центру зайнятості, дізналися про послуги, які надають спеціалісти. Поряд з тим, отримали інформацію про вільні робочі місця на ринку праці і в який спосіб можна самостійно користуватися базою вакансій служби зайнятості. Гостям вручити буклети з адресою та додатковою інформацією веб-порталу Державної служби зайнятості, наголосивши, що завітавши на Інтернет-портал «Труд» можна розмістити резюме, пройти тестування з професійної спрямованості та дізнатися багато корисної інформації для кожної категорії користувачів.

Діти з цікавістю розглядали описи професій, дізнавалися про підприємства міста Луцька, на яких можна знайти роботу за тією чи іншою професією. Вони вже сьогодні серйозно задумуються, яким шляхом піти у доросле життя, адже від цього залежатиме їхня подальша доля. Для старшокласників фахівці центру зайнятості провели комп’ютерне діагностування на професійну спрямованість, а з молодшими проводили конкурс: розкажи про професію твоєї мрії.

Представник освіти Тетяна Кінах розповіла присутнім про навчальні заклади міста, напрямки підготовки кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів у вищих професійних училищах, технікумах та коледжах. Для батьків цікавою стала інформація про умови вступу до навчального закладу, а також про пільги для окремих категорій абітурієнтів.

– Сьогодні ми орієнтуємо здобути робітничий фах, адже таку пропозицію нам диктує ринок праці. Лише таким чином ми зможемо забезпечити роботою молодих людей та задовольнити попит роботодавців, - резюмувала Тетяна Кінах.

Корисну інформацію для батьків та дітей озвучили представники організацій з позашкільного дозвілля. Ми всі знаємо, що здібності та захоплення дітей треба розвивати та заохочувати. Для цього і працюють фахівці у Центрі науково-технічної творчості та Палаці учнівської молоді. Про роботу різноманітних гуртків, секцій, студій розповіли представники цих закладів. Присутні дізналися про можливість дітей спробувати себе не лише в одному напрямку, а при потребі шукати своє покликання, в чому допоможуть чуйні та кваліфіковані спеціалісти. Займаючись улюбленою справою в гуртках, діти отримують психологічне розвантаження. Тут вони можуть розкритися, продемонструвати свої покликання та здібності до тієї чи іншої професії.

Працівники соціальних служб постійно слідкують за дітками, які потрапили в прийомні сім’ї, переживають за їхню долю, тому завжди раді допомогти вихователям з таких сімей. Кожній сім’ї роздано довідник інституцій соціально-психологічного спрямування «Соціальний вказівник», що допоможе при вирішенні нагальних потреб.

Співпраця з сім’ями, що мають прийомних дітей триватиме і надалі. Щиро надамо допомогу тим, хто її потребує.

Читайте також

Історії працевлаштування безробітних Волині. З вірою у майбутнє
Сьогодення ставить перед нами жорсткі вимоги щодо вміння самостійно вибирати оптимальні варіанти поведінки. Особливо гостро це переживає молодь, що закінчує середній загальноосвітній заклад, досягає працездатного віку і набуває повноцінних прав самостійно приймати та впроваджувати в життя доленосні рішення.
23 Грудня 2014 | Переглядів: 196

Історії працевлаштування безробітних Волині. Перше робоче місце - впевнений крок у майбутнє
В останні роки проблема працевлаштування молоді відчувається особливо гостро. Адже більшість роботодавців при підборі кадрів надають перевагу вже досвідченим спеціалістам, вважають, що молодь після закінчення вищих та професійно-технічних навчальних закладів має лише теоретичні знання й невеликий досвід застосування їх на практиці. Тому роботу служби зайнятості в цьому плані важко переоцінити.
23 Вересня 2014 | Переглядів: 154

Кожен десятий бізнес — на грані закриття, у кожного другого — проблеми із зарплатою
Останні події в країні негативно вплинули на більшість українських компаній. Кожен другий відзначає негативні тенденції в своєму бізнесі, 14% опитаних стверджують, що їхні компанії перебувають на межі закриття. Такі дані нового опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
23 Червня 2014 | Переглядів: 165

Історії працевлаштування безробітних. З надією у майбутнє
Війна - це страшне слово, бурею ввірвалось у життя українського народу. Відчуття небезпеки та страху змусило багатьох жителів тимчасово окупованої території покинути рідні домівки та шукати тимчасовий притулок по всій Україні. Частина громадян приїхали до волинського краю, щоб влаштувати своє життя і майбутнє в умовах, що склались.
22 Жовтня 2014 | Переглядів: 176

Кожного другого не пускають на лікарняний
Кожного третього роботодавця абсолютно не хвилює здоров’я співробітників, хоча, здавалося б, чим здоровіші працівники, тим менше часу вони проводять на лікарняному. Тим не менше, тільки в третині українських офісів встановлений нормальний графік роботи, а в кожному п’ятому співробітникам оформляють медичне страхування.
04 Липня 2014 | Переглядів: 174

Економічна криза погіршила фінансове становище кожного другого працівника
Економічна криза 5-річної давнини стала потрясінням для більшості українських працівників, від якого вони не отямилися і досі.
30 Травня 2014 | Переглядів: 268

Всі новини