Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Робота в офісах призводить до надмірної ваги

  • Переглядів: 177
  • Дата: 12 Березня 2014
Робота в офісах призводить до надмірної ваги

Вчені провели дослідження, під час якого дійшли цікавого висновку, що справжня причина надмірної ваги людей може ховатися в нормованому робочому дні в офісах.

Як показало опитування, саме на робочому місці людина частіше піддається спокусі з'їсти що-небудь шкідливе. Це ж є причиною того, що понад 25% тих, хто сидить на дієті, порушують її, перекушуючи в офісах.

Представники компанії Fruyo провели опитування і з'ясували, що 37% людей вживають на роботі печиво, 32% - шоколад, і 30% - інші «снеки» у вигляді чіпсів і горішків. Також опитування показало, що кожен десятий таємно їсть на робочому місці або навіть в туалетних кімнатах якісь шкідливі заборонені продукти. Причиною тому не сильне почуття голоду, а нудьга.

Так, 41% опитуваних респондентів заявили, що їдять через недостатню мозкову активність з метою стимуляції роботи головного мозку, 26% їли для відновлення сил на робочому місці через нестачу енергії, більше третини зізналися, що не могли дотримуватися дієтичного харчування через любов до шкідливих продуктів, а 20% вживали шкідливу їжу для зняття стресу.

За спеціальностями, до поїдання шкідливих продуктів на робочому місці найбільше схильні маркетологи, у кожного четвертого в раціоні щодня присутні чіпси, шоколад, булочки та печиво. На другому місці - медичні працівники, і закривають трійку лідерів - бухгалтера.

Фахівці рекомендують займатися улюбленою справою, і дотримуватися простих правил правильного харчування, для того що б не переїдати та на додавати зайві кілограми.

Читайте також

В офісах співробітники повинні працювати стоячи
Вчені вважають, що це різко знизить захворюваність на серцево-судинні недуги. У великих компаніях Європи встановлюють столи, за якими можна працювати стоячи.
06 Травня 2015 | Переглядів: 120

До уваги керівників підприємств, організацій, установ!
Відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» підприємства, установи, організації, фізичні особи, в яких за основним місцем роботи працює 8 і більше осіб, реєструються в обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів і щороку до 1 березня подають звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за минулий рік.
04 лютого 2015 | Переглядів: 146

Історії працевлаштування безробітних Волині. Журналіст - покликання, а не офісна робота
Із самого малечку ми мріємо стати дорослими, завести сім'ю, щодня ходити на роботу, як наші батьки. Але дитинство проходить і наступає час всерйоз задуматися: "Ким я хочу стати?". Це питання виникає у кожного із нас, але далеко не кожен може визначитися з одним із найважливіших виборів у своєму житті.
16 Грудня 2014 | Переглядів: 222

Українці згодні працювати на двох роботах
Соціологи з'ясували, що робитимуть українці, якщо виникне потреба в грошах. Більша частина українців в разі нестачі грошей на життя збираються шукати додаткову роботу, рідше - готові змінити її на нову, більш високооплачувану.
30 Березня 2015 | Переглядів: 259

Історії працевлаштування безробітних. Робота не лише приносить задоволення, а й лікує
У службу зайнятості звертаються люди задля пошуку роботи, професійного навчання, перекваліфікації, отримання інформації щодо можливостей зайнятості на місцевому ринку праці. Працівники Іваничівського районного центру завжди активно допомагають клієнтам служби, надаючи повний спектр соціальних послуг.
30 січня 2015 | Переглядів: 285

Історії працевлаштування безробітних Волині. "Моя робота - це поклик душі"
Мешканка села Полиці Камінь-Каширського району одна з п’ятьох дітей багатодітної родини Наталія Шиліпукпісля закінчення Ковельського професійно-технічного училища № 5 в червні 2013 року отримала диплом кваліфікованого робітника за професією кравець. Сімейні обставини змушували Наталію повертатися додому.
27 Листопада 2014 | Переглядів: 162

Всі новини