Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Роботодавці полюють на молодь

  • Переглядів: 195
  • Дата: 06 Березня 2014
Роботодавці полюють на молодь

За підсумками 2013 року більше половини всіх вакансій були розраховані на фахівців з досвідом роботи від 1 року до 3-х років. А в кожній п'ятій вакансії роботодавці шукали людину без досвіду роботи. При цьому спостерігається традиційна диспропорція. У той час, як компанії більше зацікавлені у фахівцях з досвідом роботи 1-3 року, роботу найчастіше шукають ті, у кого солідний досвід роботи (від 6-ти років).

Тенденція до зниження вимог до досвіду роботи спостерігається вже протягом декількох років. Головною причиною є прагнення до оптимізації витрат - у менш досвідченого фахівця нижче побажання щодо зарплати. Варто зазначити, що саме молоді фахівці є найбільш адекватними у своїх зарплатних очікуваннях.

Середня мінімальна зарплата, з якої готові починати молоді фахівці, - 1200 грн., а рівень середньої очікуваної зарплати - 2900 грн. При цьому можна знайти вакансії, в яких кандидатам з мінімальним досвідом роботи пропонують більш високі зарплати. У році, як і в 2013-му, для тих, хто тільки починає будувати свою кар'єру, найбільше можливостей буде у сфері інформаційних технологій, а також маркетингу та продажів.
Разом зі збільшенням кількості вакансій для молодих фахівців, динамічно зростала кількість резюме від претендентів без досвіду роботи або зі стажем 1-3 роки.

Саме тому молоді фахівці продовжує залишатися в ТОП-5 професійних сфер з найвищою конкуренцією на ринку. У цьому плані складніше тільки керівникам, юристам, фінансистам і бухгалтерам.

При конкуренції 5 шукачів на одне місце пошук роботи може бути досить скрутним. І це незважаючи на те, що молоді фахівці та студенти - одні з найактивніших претендентів: в середньому в місяць на одну вакансію приходить близько 7 відгуків.

Найпростіше знайти першу роботу було на початку року, до кінця 2013 року рівень конкуренції суттєво зріс.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в грудні 2013 року.

Читайте також

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 167

Роботодавці стали активніше наймати молодих співробітників
За минулий рік молодих фахівців на ринку праці України стало вполовину більше.
06 Березня 2015 | Переглядів: 203

Навчалися роботодавці Луцького району
22 січня в Луцькому районному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців. Проведення заходу пов’язане із внесенням змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці.
23 січня 2015 | Переглядів: 242

Кожен четвертий українець довіряє відгукам про роботодавців в Інтернеті
Більшість претендентів читають відгуки про роботодавців в Інтернеті – такими є результати опитування Work.ua.
18 Травня 2015 | Переглядів: 209

Кого шукають українські роботодавці?
У 2014 році на OLX.ua було розміщено півмільйона нових оголошень відносно роботи. Аналітики вивчили, яку роботу пропонують і шукають на дошці безкоштовних оголошень.
13 лютого 2015 | Переглядів: 192

Молодь вчили бути активними на ринку праці
Для підвищення ефективності надання соціальних послуг, спрямованих на підтримку трудової активності молоді в сучасному економічному середовищі, підвищення їх рівня працевлаштування, фахівці Луцького міського центру 23 вересня провели семінар на тему: «Особливості зайнятості молоді». Участь у заході взяли 12 осіб віком до 35 років.
26 Вересня 2014 | Переглядів: 278

Всі новини