Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Роботодавці стали активніше наймати молодих співробітників

  • Переглядів: 221
  • Дата: 06 Березня 2015
Роботодавці стали активніше наймати молодих співробітників

За минулий рік молодих фахівців на ринку праці України стало вполовину більше.

Частка молодих фахівців збільшилася з 17 до 23% від загального числа вакансій, розміщених на сайті. Молоді фахівці потіснили фахівців з досвідом і старших фахівців.

Очевидно, ентузіазм і нові ідеї подобаються роботодавцям набагато більше, ніж досвід і усталені навички. Можливо, це і привід роботодавцю заощадити на зарплаті. Адже ми бачимо скорочення вакансій фахівців більш досвідчених і, відповідно, більш високооплачуваних", - зазначають аналітики за результатами дослідження ринку в сегменті молодих фахівців.

Також портал подає зміни в структурі вакансій за рівнем позиції в 2013-2014 роках.

Що стосується динаміки вакансій для фахівців початкового рівня протягом 2014 року, вона практично повторила загальну динаміку ринку праці - цілком зрозумілий спад у другому кварталі (загострення політичної ситуації в Криму і військові дії на сході країни). Тим не менш, у другій половині 2014 року динаміка в цьому сегменті позитивна зі стійким зростанням. Найбільш затребувані молоді фахівці у сфері нерухомості, некомерційних організаціях, фінансових сферах, медіа та фармацевтиці.

Що стосується нерухомості, банків і некомерційних організацій, зростання інтересу до молодих фахівців значне - практично дворазове збільшення. Як правило, це вакансії в фронт-офісі - залучення та ведення клієнтів, активні і пасивні продажі або ділові комунікації.

Експерти вважають, що роботодавці дійсно зацікавлені в залученні молодих та енергійних співробітників.

Читайте також

Відтепер роботодавці зацікавлені працевлаштовувати безробітних
Урядом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
14 Березня 2017 | Переглядів: 223

Кожен четвертий українець довіряє відгукам про роботодавців в Інтернеті
Більшість претендентів читають відгуки про роботодавців в Інтернеті – такими є результати опитування Work.ua.
18 Травня 2015 | Переглядів: 225

У третині компаній в Україні очікуються скорочення співробітників
Кожен третій роботодавець в Україні має намір скорочувати персонал у 2015 році. Більшість з них звільнить до 30% співробітників. Про це свідчать результати опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
12 Травня 2015 | Переглядів: 128

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 413

76% співробітників сприяють витоку інформації
Будь-яка компанія, що поважає себе, намагається захиститися від витоку інформації, оскільки отримує від цього певну шкоду. І все ж практика показує, що подібне трапляється.
15 Травня 2015 | Переглядів: 146

Як підтримати співробітників у важкі часи: 10 правил
У кожної організації бувають важкі часи. Іноді вони обумовлені загальною економічною ситуацією в регіоні, країні або світі – як, наприклад, у період економічної кризи.
17 Березня 2015 | Переглядів: 174

Всі новини