Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Самовіддана робота приносить менше користі

  • Переглядів: 187
  • Дата: 27 Березня 2014
Самовіддана робота приносить менше користі

Багато керівників компаній упевнені, що успіх бізнесу багато в чому залежить від їх самовідданої старанної роботи. Безумовно, це так.

Однак автор книги «How to be a Productivity Ninja» Грем Оллкотт вважає, що праві ці люди тільки частково: «викладаючись» на роботі на всі 100%, не варто зосереджуватися на дрібних деталях роботи, їх може бути так багато, що вони закриють собою загальну картину. Радячи керівникам зосереджуватися на самому головному, автор рекомендує топ-менеджерам делегувати виконання менш важливих справ своїм підлеглим і вкладати свої зусилля для вирішення стратегічних питань.

Знаючи ці секрети, іноді буває корисно переконати свого шефа, що результат буде набагато вище, якщо передасте частину своїх повноважень підлеглим, і не будете займатися дрібницями. Розумний начальник зрозуміє вас і завжди погодиться з вами.

Це переконання поділяють і інші експерти, які вважають, що краще виконувати роботу на 100%, але постійно, ніж працювати в напруженому ритмі, завантажуючи себе на 110%. Саме про це говорить і відомий «Закон Парето», згідно з яким 80% результату дають лише 20% зусиль. Підтверджується це й іншим законом, згідно з яким, чим ближче закінчення роботи, тим менше сил вкладається в її виконання і, отже, знижується результат.

Читайте також

Жінок-керівників в Україні вчетверо менше, ніж чоловіків
На керівні посади в Україні чоловіки претендують частіше, ніж жінки. Співвідношення резюме в професійній сфері "вищий менеджмент" - чотири до одного на користь чоловіків.
12 Червня 2015 | Переглядів: 315

Історії працевлаштування безробітних. Робота не лише приносить задоволення, а й лікує
У службу зайнятості звертаються люди задля пошуку роботи, професійного навчання, перекваліфікації, отримання інформації щодо можливостей зайнятості на місцевому ринку праці. Працівники Іваничівського районного центру завжди активно допомагають клієнтам служби, надаючи повний спектр соціальних послуг.
30 січня 2015 | Переглядів: 284

Історії працевлаштування безробітних Волині. "Моя робота - це поклик душі"
Мешканка села Полиці Камінь-Каширського району одна з п’ятьох дітей багатодітної родини Наталія Шиліпукпісля закінчення Ковельського професійно-технічного училища № 5 в червні 2013 року отримала диплом кваліфікованого робітника за професією кравець. Сімейні обставини змушували Наталію повертатися додому.
27 Листопада 2014 | Переглядів: 161

Українці згодні працювати на двох роботах
Соціологи з'ясували, що робитимуть українці, якщо виникне потреба в грошах. Більша частина українців в разі нестачі грошей на життя збираються шукати додаткову роботу, рідше - готові змінити її на нову, більш високооплачувану.
30 Березня 2015 | Переглядів: 259

Історії працевлаштування безробітних Волині. Журналіст - покликання, а не офісна робота
Із самого малечку ми мріємо стати дорослими, завести сім'ю, щодня ходити на роботу, як наші батьки. Але дитинство проходить і наступає час всерйоз задуматися: "Ким я хочу стати?". Це питання виникає у кожного із нас, але далеко не кожен може визначитися з одним із найважливіших виборів у своєму житті.
16 Грудня 2014 | Переглядів: 222

Історії працевлаштування безробітних. Робота шукає талановитих
Надзвичайно складна ситуація змусила десятки тисяч мешканців Донбасу шукати прихисток на заході України. Цьому спонукають воєнні дії, припинення діяльності більшості підприємств, організацій, навчальних закладів, турбота за життя і здоров′я своїх близьких.
02 Жовтня 2014 | Переглядів: 187

Всі новини