Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Що сьогодні обіцяє робоча професія?

  • Переглядів: 147
  • Дата: 28 Березня 2014
Що сьогодні обіцяє робоча професія?

У пострадянські роки робоча людина стояла на п'єдесталі пошани. Людина праці отримувала не лише гідну заробітну плату, вона мала пільги, забезпечувалася житлом, отримувала соціальні гарантії.

За останні роки престиж робочої професії зменшився. І вибір робочої професії сьогодні частіше сприймається молоддю як відсутність вибору. А насправді це вдалий старт для професійного і кар'єрного зростання.

Нерідко успішні керівники у сфері промисловості починали свою кар'єру з освоєння робочої професії. Для кар'єрного зростання значення має майстерність і навики, а не рівень освіти. Так, у вузах 100% освітнього процесу - теорія, а навчання в професійних училищах (ліцеях) передбачає 50% часу на практичну роботу, що дуже цінується на ринку праці. Отримавши досвід роботи, ставши майстром виробництва, працівник може продовжити навчання у вищому навчальному закладі. Таке навчання ефективніше, оскільки майбутній студент знає свою спеціальність на практиці.

Також, знаючи свою справу, випускник може працювати сам на себе, організувавши малий бізнес. Наприклад, перукар має можливість або працювати за наймом, або відкрити свій салон, або працювати вдома, а штукатур-маляр окрім працевлаштування за договором може організувати власну будівельну фірму або виконувати приватні замовлення. Подібні варіанти існують практично для всіх робочих професій.

Головне бути кращим в своїй справі, чим би ви не займалися і до якої категорії працівників би не відносилися. Погодитесь, що успіх і цінність висококваліфікованого слюсаря набагато очевидніші, ніж звичайного бухгалтера.

Сьогодні багато виробничих підприємств співпрацюють з іноземними партнерами, мають новітнє обладнання, частіше за все з числовим програмним керуванням, використовують сучасну техніку і технології. Виходячи з цього роботодавці чекають технічно підготовлених робітників, які можуть працювати не лише руками, але і головою. Якщо раніше від робітника вимагалося якісно і планово виконувати роботу, то в сучасних умовах цінується бажання зростати в своїй професії.

Робочі професії затребувані не лише на великих ринкоутворюючих промислових підприємствах, але і в малому та середньому бізнесі. І це, як правило, підприємства будівництва, торгівлі, готелів, ресторанів, сільського господарства і сфери послуг.

Тим, кому цікаві дані напрямки, варто звернути свою увагу на такі професії: кухар, офіціант, бармен, водій, продавець, маляр, штукатур, тесляр, столяр, механік, електромонтер по ремонту і обслуговуванню електроустаткування, бетоняр, лицювальник-плиточник, арматурник, каменяр, покрівельник, електромонтажник, зварювальник, машиніст (бульдозера, крана, екскаватора, автогрейдера, котельної), перукар, слюсар по ремонту автомобіля, верстатник, оператор котельної, оператор зв'язку, тракторист, овочівник, оператор машинного доїння, механізатор.

Оплата праці робітника залежить від придбаної професії, рівня кваліфікації, від галузі економіки і безпосередньо від підприємства.

Errormessage: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OR name LIKE '%сьогодні%' OR name LIKE '%обіцяє%' OR name LIKE '%' at line 11