Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Швидкість просування кар'єрними сходами в світі сповільнилася

  • Переглядів: 188
  • Дата: 12 Березня 2014
Швидкість просування кар'єрними сходами в світі сповільнилася

Дослідники Пітер Капеллі з Уортонской школи менеджменту при Пенсільванському університеті і Моніка Хаморі, професор бізнес-школи IE Business School стежать за кар'єрними шляхами топ-менеджерів найбільших компаній світу вже понад 10 років.

А в їхній базі даних зберігаються біографії десятків керівників найбільших компаній світу (100 найбільших компаній за версією журналу Fortune) починаючи з 1980.

Перші результати дослідники опублікували в 2005. Тоді статистика показувала зниження популярності довгих, поступальних кар'єр у одного і того самого роботодавця. Великі компанії до того моменту стали більш відкриті молодим амбітним керівникам, готовим перейти на нове місце роботи та випробувати себе в новій ролі. У 2014 дослідники опублікували чергову і, ймовірно, останню версію дослідження.

З'ясувалося, що до 2011 все повернулося на попердні позиції: швидкість руху навіть найуспішніших керівників кар'єрними сходами сповільнилася, а траєкторії їх переміщень залишилися в цілому цілком традиційними. Покоління топ-менеджерів 2011 витратило на кожному кар'єрному рівні в середньому на рік більше, ніж їх попередники, які досягли вершини у 2001 р., та й роботодавців це покоління змінює в середньому рідше. Найпростіший аналіз даних американського бюро трудової статистики показує, що в 2011 менеджери залишаються у одного і того самого роботодавця на 12% довше, ніж 10 роками раніше. За час вимірювань список компаній, що входять в Fortune 100, змінився значно (на 4/5 з 1980, підрахували дослідники), самі компанії - помітно, проте кар'єрні траєкторії в них набагато меншою мірою схильні до змін.

Кар'єрні траєкторії в більшості випадків залишилися поступальними та лінійними, каже Хаморі. Більшість топ-менеджерів великих компаній змінювали роботодавця не більше 3 разів за всю кар'єру. У середньому керівник з бази даних дослідників провів з нинішнім роботодавцем майже 17 років. У 2001 цей показник був менше - 15,2 року.

Читайте також

Рекламісти відкрили найважчу та низькооплачувану роботу в світі
Рекламне агентство Mullen провело одночасно незвичайний і зворушливий експеримент над людьми. Співбесіда на найважчу роботу в світі перетворилася для 24 осіб на великий сюрприз.
15 Травня 2014 | Переглядів: 267

У Луцьку відбувся профорієнтаційний турнір "Знайди себе у світі професій"
Вже вкотре Палац учнівської молоді м. Луцька радо приймає учасників профорієнтаційного турніру «Знайди себе у світі професій», що організували фахівці Луцького міського центру зайнятості.
30 Квітня 2014 | Переглядів: 184

Вибір у світі професій
Проблема вибору роду занять, трудової діяльності, професійної кар’єри існує з давніх-давен і це підтверджують численні історичні пам’ятки.
07 Травня 2014 | Переглядів: 184

Всі новини