Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Складено список найбільш принизливих вакансій

  • Переглядів: 208
  • Дата: 06 Березня 2014
Складено список найбільш принизливих вакансій

Журналістка ABC Ева Пастрана зробила добірку найбільш принизливих вакансій, знайдених в мережі Інтернет.

1. Радіостанція Radio Kanal Barcelona відкрила новий спосіб боротьби з безробіттям. Дирекція онлайн-радіостанції запропонувала спортивним оглядачам самим платити собі зарплату в розмірі € 100. Керівництво зазначає, що при цьому журналісти зможуть шукати меценатів, щоб окупити свої вкладення. Такий хід роботодавець пояснює необхідністю компенсувати витрати, зокрема, на оренду радіостудії.

2. Компанія Mediterráneo Digital шукала співробітниць з презентабельною зовнішністю. Щоб наочно показати приклади такої зовнішності, фірма розмістила в оголошенні фото напіводягнених жінок. Інтернет-ЗМІ звинуватили Mediterráneo Digital в сексизмі.

3. Магазин шукав співробітника, готового працювати вранці і після обіду 6 днів на тиждень, бути на роботу в будь-який час на першу вимогу. При цьому зарплату роботодавець платити не збирався.

4. Компанія збиралася найняти на посаду старшого інженера фахівця з досвідом роботи від 10 років. Розмір зарплати - € 450 євро на місяць. (Пізніше роботодавець заявив, що в тексті вакансії було припущено помилки).

5. У вакансії для журналістів і журналісток серед вимог роботодавець зазначив «прекрасну зовнішність» і «готовність роздягатися». Фахівцям запропонували «робити репортажі і програми на теми, пов'язані з дозвіллям для дорослих».

6. В іншій вакансії для журналістів від фахівців не вимагали оголюватися, зате запропонували їм писати 28 новин на добу. При цьому кандидати повинні були знати три мови і відстежувати свіжі новини на континенті 5 днів на тиждень. Зарплата, зазначена у вакансії - € 200.

7. Для роботи в барі була потрібна акуратна, охайна, серйозна, бездітна, симпатична, незаміжня, чуттєва жінка 30-ти років з власним автомобілем. Такий список якостей здався обурливим організації Instituto Andaluz de la Mujer. На роботодавця подали до суду.

8. Готель пропонувала роботу в обмін на проживання. В обов'язки співробітника входить дрібний ремонт, малярні роботи. Відзначається, що додатковий плюс - досвід роботи на кухні. Роботодавець просив не відповідати на оголошення людей, які хочуть працювати за гроші.

9. Для роботи носієм випічки був потрібний працівник з водійськими правами та дипломом за фахом «Підприємництво». На цю вакансію відгукнулися понад 600 претендентів. Розмір зарплати - € 12-15 тис. на рік.

Всі перераховані вакансії були видалені після хвилі обурень в пресі і соцмережах.

Читайте також

Кому в кризу платять найбільше
За даними Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, у травні ринок праці України демонстрував стабільність. Роботодавці розмістили на 4% більше вакансій, ніж минулого місяця, а шукачі - на 5% більше нових резюме.
24 Червня 2015 | Переглядів: 240

Нове дослідження вчених визначило найбільш стресові професії
Вельми цікаво, що робота пожежних, поліцейських і лікарів не потрапила до списку найбільш стресових професій. Пальму першості отримала професія страхового агента.
20 Листопада 2014 | Переглядів: 278

ТОП сезонних вакансій осінь-зима 2014
Зірваний курортний сезон у Криму примусив багато кого відмовитися від літньої відпустки і планувати зимовий відпочинок на лижних трасах західної України, а також у готелях за межами країни. У зв'язку із цим туристичні компанії, готелі, ресторани вже сьогодні готуються до напливу відпочиваючих і набирають персонал. Міжнародний кадровый портал HeadHunter Україна пропонує добірку сезонних вакансій осінь-зима 2014.
10 Листопада 2014 | Переглядів: 263

Які професії українці вважають найбільш престижними
Найбільш престижними в 2014 році визнано професії IT-спеціаліста, лікаря і підприємця. А менш престижними є робочі спеціальності, професія водія та зайнятість у сфері послуг.
04 Березня 2015 | Переглядів: 270

Найбільш престижні професії в Україні
Найбільш престижними в 2014 році українські «білі комірці» назвали професії IT-спеціаліста, лікаря і підприємця. А найменш престижними залишаються робочі спеціальності, професія водія та зайнятість у сфері послуг. Про це та інше — в результатах опитування, проведеного Міжнародним кадровим порталом HeadHunter Україна.
11 Листопада 2014 | Переглядів: 448

Найбільш екзотичні професії для українців
Ринок праці не стоїть на місці. Постійно з'являються нові професії, або відкривають нові грані старі. Лайфкоучі, футурологи, аерографісти та сюрвеєри - усіх їх можна знайти в базі резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
29 Вересня 2014 | Переглядів: 348

Всі новини