Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Склали список професій, що "вимруть"

  • Переглядів: 202
  • Дата: 19 Березня 2014
Склали список професій, що

Технічний прогрес із кожним роком вдосконалюється, час не стоїть на місці, проте небагато людей замислюються над тим, що через 20-50 років деякі спеціальності можуть зникнути.

Фахівці Агентства стратегічних ініціатив, зважили на те, що на виробництвах впроваджуються нові технології, автоматизуються комп’ютерні програми й на зміну людям приходять роботи, і склали список професій, які “вимруть” через кілька десятиліть.

Перелік професій, які, на думку фахівців, скоро відійдуть, має отакий вигляд: бібліотекар, документознавець, турагент, архіваріус і копірайтер, оскільки тексти писатиме комп’ютер. Завдяки новим програмам, які перетворюють звук на рукописний текст і перекладають усне мовлення, не будуть потрібні стенографісти, перекладачі та лектори.

Відійдуть у минуле листоноші, ліфтери, оператори call-центрів і білетери. Нещодавно була винайдена технологія 3D-друку, в майбутньому речі виготовлятимуть спеціальні принтери, тому не буде потреби й у швачках.

Завдяки апарату управління автомобілем можуть зникнути таксисти. Комп’ютерна програма, яка працюватиме за заданим алгоритмом, залишить без роботи бухгалтерів, також у майбутньому зможуть обійтися і без помічників юристів, авіадиспетчерів і працівників парковок.

Читайте також

9 дивних професій, яким навчають в університеті
Здається, бум серед вступників до ВНЗ на економістів і юристів вже давно пройшов. Зараз при виборі майбутньої професії багато молодих людей стали керуватися найновішими трендами.
12 Вересня 2014 | Переглядів: 128

Борги із зарплати в Україні склали 970,7 млн гривень
Заборгованість із заробітної плати в Україні в червні склала 970,7 млн грн, що на 2,8% менше, ніж у травні 2014 року, але на 28,9% більше, ніж на початку поточного року.
08 Серпня 2014 | Переглядів: 156

Складено список найбільш принизливих вакансій
Журналістка ABC Ева Пастрана зробила добірку найбільш принизливих вакансій, знайдених в мережі Інтернет.
06 Березня 2014 | Переглядів: 207

Список професій, що сприяють розвитку ожиріння
Дослідження, виконане співробітниками рекрутингової компанії CareerBuilder JobSearch, дозволило скласти список професій, які викликають ожиріння.
26 Серпня 2014 | Переглядів: 186

7 цікавих професій, які не схожі на роботу
Якщо подивитися правді в очі, ми проводимо велику частину часу на роботі. Ось чому так важливо вибрати професію, яка буде вам дійсно подобатися.
16 Червня 2014 | Переглядів: 220

Всі новини