Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Смартфони знижують продуктивність праці

  • Переглядів: 194
  • Дата: 06 Березня 2014
Смартфони знижують продуктивність праці

Звичка вечорами перевіряти смартфон і перед сном листуватися з колегами призводить до безсоння та зниження працездатності.

Вчені з Флоридського, Мічиганського та Вашингтонського університетів провели дослідження та з'ясували, що використання електронних девайсів ввечері в робочих цілях негативно позначається на ефективності роботи.

Дослідники спостерігали, як люди використовують смартфони ввечері, а потім оцінювали якість і вимірювали тривалість їх сну. Крім того, вчені дивилися, наскільки добре співробітник працює наступного дня. Було відмічено, що люди, які перед сном користувалися смартфоном в робочих цілях, спали гірше, а наступного дня вони були втомленими та не могли зосередитися. Аналогічне дослідження вчені провели щодо використання інших електронних пристроїв. Результати виявилися такими самими.

За словами Крістофера Барнса, одного з авторів дослідження, на якість і тривалість сну негативно впливає будь-який електронний девайс, але смартфони стомлюють працівників найбільше. Він припускає, що причиною цього може бути близькість екрану до обличчя, що заважає людині підготуватися до сну.

Читайте також

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 700

Як змінилася конкуренція на ринку праці за 5 років
Кількість відгуків - це середня цифра по кількості резюме або листів з резюме, які роботодавець отримує на розміщену вакансію.
17 Червня 2015 | Переглядів: 238

Що ринок праці нам готує
Нині економіка нашої держави переживає нелегкі часи. Позначається це й на ринку праці, і, на жаль, не в бік збільшення робочих місць та вакансій. Хоч як це прикро, але звільнення з роботи за скороченням штату нині — не дивина.
25 Травня 2015 | Переглядів: 210

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Як змінився ринок праці в 2015 році
Незважаючи на економічні потрясіння, кількість вакансій в першому кварталі 2015 залишалася стабільною. В середньому за місяць на Міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна публікувалося 8,5 тис. вакансій.
10 Червня 2015 | Переглядів: 202

Умови праці негативно позначаються на здоров'ї українців
Зручність робочого місця, режим дня і навіть взаємини між колегами позначаються на здоров'ї співробітників, а значить, і на якості їхньої роботи.
20 Травня 2015 | Переглядів: 205

Всі новини