Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Тільки 13% «білих комірців» задоволені своєю роботою

  • Переглядів: 182
  • Дата: 06 Березня 2014
Тільки 13% «білих комірців» задоволені своєю роботою

Тільки 13% офісних співробітників повністю задоволені своєю роботою, а кожен третій працівник устиг за 2013 рік змінити роботодавця. Згідно з результатами опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, близько 55% працівників офісів розглядають варіанти нового місця працевлаштування, вишукуючи найбільш привабливу пропозицію.

Думки про зміну місця роботи відвідують практично кожного спеціаліста. Але одна річ, якщо це миттєве бажання звільнитися, спровоковане ситуацією, і зовсім інша, — коли рішення добре зважене і перетікає в дії.

У 2013 році кожен третій офісний співробітник устиг змінити місце роботи. Більше за те, 55% хоча й не змінювали роботу, але розглядають варіанти. І тільки 13% працівників лояльні до роботодавця і поки не збираються шукати більш симпатичне місце з кращими умовами. Тому, як не дивись, а 2013 рік можна назвати роком масової плинності кадрів.

При цьому тільки один із десяти працівників не залишить компанію до останнього і змінить роботу тільки у випадку закриття бізнесу. Але таких повністю лояльних співробітників мало. Навпаки, третина «білих комірців» буде обов’язково робити все, щоб у цьому році знайти нову роботу, а 38% підуть із компанії, попередньо отримавши дуже хорошу пропозицію від нового роботодавця. 18% респондентів на даний момент вагаються, зважуючи всі можливі «плюси» й «мінуси» поточної роботи, паралельно розглядаючи доступні вакансії. Але це далеко не означає, що всі, хто планує звільнитись у цьому році, все ж таки напишуть заяви про звільнення.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Міжнародним кадровим порталом hh.ua в січні 2014 року. Загалом було опитано 2577 респондентів.

Читайте також

Тільки третина переселенців зареєструвалася в центрах зайнятості
Із загальної чисельності офіційних внутрішньо переміщених осіб працездатного віку в центрах зайнятості зареєструвалося 32%, повідомив голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба.
10 Квітня 2015 | Переглядів: 229

Банкіри, будівельники і офіціанти не задоволені своєю роботою і зарплатою
Українські офісні працівники більше задоволені своєю роботою, ніж зарплатою. Найбільш незадоволеними виявилися мешканці східних регіонів, найбільш задоволеними — жителі Центральної та Західної України. Такі дані були отримані під час опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.
23 Вересня 2014 | Переглядів: 146

Роботою Донбас забезпечать ЄС і США
Сполучені Штати Америки та всі країни Європейського Союзу будуть залучатися до програми створення нових робочих місць на Донбасі.
25 Червня 2014 | Переглядів: 123

Історії працевлаштування безробітних. У новому місті з новою роботою
В зв’язку з непростою ситуацією на сході України мешканка міста Донецька Ірина Хахалина разом з чотирьохрічною донькою Валерією терміново залишила рідний дім, вирішивши шукати тимчасового притулку на заході країни.
08 Жовтня 2014 | Переглядів: 212

Люди із сидячою роботою старіють раніше
Ознака нашого часу — постійне поповнення «офісної команди». До когорти інтелектуальних працівників — бухгалтерів, інженерів, економістів і кадровиків.
12 Вересня 2014 | Переглядів: 151

Із ярмарку - з роботою
4 червня в Луцькому міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок для підбору персоналу ТзОВ "БРАМА-СВІТ" за професіями «кухар» та «офіціант».
05 Червня 2014 | Переглядів: 94

Всі новини