Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

ТОП-7 вакансій для сильних людей

  • Переглядів: 215
  • Дата: 06 Березня 2014
ТОП-7 вакансій для сильних людей

Сильні духом, характером співробітники, які також мають розвинуті навички, користуються попитом у роботодавців. Досить часто в описові вакансій присутні згадки про силу, особливо, коли йдеться про математичні навички, аналітичне мислення і організаторські здібності. Дослідницький центр Міжнародного кадрового порталу hh.ua представив добірку вакансій, у яких роботодавці не забули згадати про силу.

Кажучи про силу, відразу спадає на гадку образ міфічного Геракла, що володів величезною фізичною силою. Але сила — це також здатність здійснювати певну роботу, витримувати навантаження. Сильним можна бути як в інтелектуальній діяльності, так і в будь-якій іншій. Досить часто в переліку вимог до кандидата роботодавці вказують сильні математичні здібності, аналітичне мислення і навіть сильно розвинуту мотивацію.

Наприклад, компанія, що спеціалізується на звукоізоляційних матеріалах із Іспанії, розшукує сильну духом особистість на посаду менеджера з продажів звукоізоляції. Пропонована зарплата – від 3 000 грн., а роботодавець, у свою чергу, обіцяє стабільність, розвиток, перспективи і особистий успіх. У розпорядження майбутнього працівника перейдуть цікаві особисті проекти, що в подальшому створить можливість для менеджера керувати власним напрямком і розвиватися.

Сильна внутрішня мотивація знадобиться і кандидату на посаду управляючого рестораном, який знаходиться в Ялті. Кандидат із досвідом роботи від 5 років на аналогічній посаді, а також із володінням програмою R-keeper та знанням законодавства в галузі організації підприємств громадського харчування, повинен бути далеко не новачком ще й в складській діяльності. Хоча робота передбачає ненормований робочий день, проте роботодавець обіцяє майбутньому співробітнику безкоштовні обіди й заробітну платню від 16 000 до 24 000 грн.

А ось у київське агентство потрібен креатор (копірайтер) на зарплату від 6 000 до 12 000 грн., якому в рамках робочих обов’язків доведеться знаходити ефективні творчі рішення для реалізації різноманітних маркетингових задач. Кандидату на цю посаду знадобиться вміння працювати в команді, але при цьому бути самостійною сильною одиницею, уміння презентувати проекти англійською і знання можливостей Інтернет-маркетингу. У свою чергу, роботодавець акцентує увагу на цікавих задачах, передових маркетингових методиках і постійному розвитку й самовдосконаленні.

Керівник відділу продажів з сильними лідерськими якостями потрібен у міжнародну компанію в Дніпропетровську, що спеціалізується на страхуванні життя. Обіцяна заробітна платня — від 7 500 грн. Окрім управлінського досвіду й досвіду продажів, майбутньому працівнику знадобиться також і стійкість до стресів. Роботодавець пропонує співробітникам навчання, прогресивну систему заробітної платні, а також кар’єрне та фінансове зростання, що робить пропозицію досить заманливою.

У компанію, що надає консалтингові й аутсорсингові послуги в сфері IT, необхідний юрист-міжнародник із сильною юридичною і бізнес-англійською на зарплату від 8 000 грн. Разом із вищою освітою в галузі права кандидат повинен мати досвід роботи в цій сфері від 3 років, а ще бути готовим до відряджень. А роботодавець гарантує офіційне працевлаштування й перспективи.

Як виявилось, роботодавці шукають працівників не тільки із сильно вираженими позитивними навичками. Наприклад, у київський офіс потрібен SEO спеціаліст, що володіє сильною неприязню до монотонної роботи й вміє автоматизувати нудні однотипні завдання. Як то кажуть, лінощі — двигун прогресу. Пропонований рівень зарплат — від 8 000 до 10 000 грн. Хоча досвід роботи й освіти не важливі, тим не менше, кандидат повинен мати базові навички маркетолога, SMM-спеціаліста й навички в SERM. До обов’язків майбутнього співробітника буде входити цілий спектр задач, починаючи з проведення комплексних SEO-аудитів сайту й закінчуючи розробкою і документацією ефективних стратегій просування.

Модельне агентство розшукує повну (повного) сил і енергії модель/фотомодель на проектну роботу, яка передбачає гнучкий графік. Головною вимогою до кандидата або ж кандидатки є наявність бажання постійно самовдосконалюватися. Ця робота може зацікавити яскравих особистостей, яким буде до душі дуже гнучкий графік і можливість самостійно вибирати проекти. При цьому роботодавець обіцяє якісну підготовку працівників.

Читайте також

Які документи потрібні для працевлаштування?
Отже, Ви успішно пройшли співбесіду і обговорили з роботодавцем умови Вашої роботи на новому місці. Справа за малим – офіційно оформитися на роботу. Які документи для цього необхідні?
14 Березня 2017 | Переглядів: 254

На ринку праці поменшало роботи для директорів
За півроку на Міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна пропонували понад півтори тисячі вакансій для керівників, а ТОП-менеджери розмістили майже 10 тисяч нових резюме. Про це повідомили у HeadHunter Україна.
15 Квітня 2015 | Переглядів: 169

Історії працевлаштування безробітних Волині. Стажування - реальний шанс для успішного працевлаштування
Кухар - це професія, яка має сталий попит на ринку праці, і дає стабільний дохід. Незважаючи на велике фізичне навантаження, ця професія є актуальною і перспективною на сучасному ринку праці. Професійний кухар повинен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.
30 Грудня 2014 | Переглядів: 312

До 2030 року роботи можуть замінити людей у вугільних шахтах
Практичне впровадження технологій роботизованого видобутку вугілля може відбутися до 2030 року. Про це розповів директор Інституту енергетичних досліджень РАН Сергій Філіппов.
22 Червня 2015 | Переглядів: 103

Кожна п'ята вакансія в Україні - для IT-фахівців
Структура попиту та пропозиції на ринку праці за професійними спеціалізаціями протягом багатьох років залишається практично незмінною.
23 лютого 2015 | Переглядів: 224

Facebook створить новий сайт для професіоналів Facebook at Work
Facebook розробляє новий проект для професіоналів, який отримає назву Facebook at Work, пише Financial Times з посиланням на джерела.
13 Листопада 2014 | Переглядів: 198

Всі новини