Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

У 2014 році скорочень боїться кожен п'ятий

  • Переглядів: 127
  • Дата: 06 Березня 2014
У 2014 році скорочень боїться кожен п'ятий

Найбільший ризик, за оцінками офісних працівників, очікується в сфері виробництва, агробізнесу, готельного й ресторанного бізнесу.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Підсумки 2013 року стали наочним підтвердженням песимістичних прогнозів 2012 року, які передбачали масштабні скорочення кадрів. І якщо в першому півріччі звільнення хоча й були, але не носили масового характеру, то до кінця року ситуація змінилася. 22% офісних працівників великих міст вказали на масштабні звільнення в компаніях. Ще 20% відзначили, що звільнення хоча й були, але компанії утримують і розвивають важливих, ключових співробітників. Розмір штату залишився незмінним за оцінками всього лише 38% «білих комірців», що свідчить про те, що 2013 рік навряд чи можна назвати стабільним. Але, як виявилося, позитивні кадрові зміни в деяких компаніях все ж таки були: 14% опитаних упевнені, що штат їх організації виріс.

Від масового скорочення кадрів сильніше за все постраждали працівники в сферах агробізнесу, виробництва, а також будівництва, нерухомості.
Щодо кадрової політики на 2014 рік слід відзначити, що близько половини офісних співробітників не чули про можливі скорочення. Тим не менше, кожен четвертий-п’ятий опитаний заявляє, що в компанії, в якій він працює, уже подейкують про майбутні звільнення. Ще 28% працівників заявили, що їм складно судити про кадрову політику компанії, оскільки вони просто не володіють такою інформацією.

У 2014 році, за оцінками самих працівників, скорочення очікуються переважно в сфері виробництва, агробізнесу, готельного й ресторанного бізнесу. А ось турбуватися явно не варто працівникам консалтингових агентств, маркетологам, рекламістам і програмістам.

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідницьким центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua в січні 2014 року. Загалом було опитано 2577 респондентів.

Errormessage: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OR name LIKE '%році%' OR name LIKE '%скорочень%' OR name LIKE '%б' at line 11