Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

У 2014 році зростає попит на ІТ-спеціалістів широкого профілю

  • Переглядів: 151
  • Дата: 06 Березня 2014
У 2014 році зростає попит на ІТ-спеціалістів широкого профілю

Сьогодні роботодавці чекають від своїх співробітників не тільки вміння здійснювати адміністрування сервера або розробляти вузьконаправлене програмне забезпечення, у великій ціні люди, які поєднують в собі знання і володіння сучасними ІТ-технологіями з умінням працювати з людьми і вести бізнес.

Фахівці прогнозують, що в 2014 році акцент ставитиметься не на самі технології, які доступні для всіх, а на їх цінності для бізнесу. Але для того, щоб потенціал технологій приносив максимальну користь для бізнесу, в якому вони працюють, необхідні фахівці широкого профілю, які розбираються як в інформаційних технологіях, так і в бізнес процесах, а також вміють все це донести до «звичайних» бізнесменів.

Експерти виділяють п'ять найбільш затребуваних гібридних ІТ-вакансій в 2014 році.

Фахівці, які об'єднують хмарний комп'ютинг з корпоративними системами
Відзначається, що будуть користуватися великим попитом співробітники, які займаються додатками, інформацією, мережами, системами безпеки і при цьому розуміють, як об'єднати хмарний комп'ютинг і корпоративні системи з найбільшою ефективністю. Крім того такі фахівці повинні вміти працювати з розробниками, інженерами та аналітиками, а також бізнес та ІТ-керівниками, щоб успішно впроваджувати хмарну стратегію фірми.

Бізнес-аналітики з глобальним мисленням
Прогнозується зростання попиту на бізнес-аналітиків, які вміють мислити глобально. Нові аналітики, які працюють в різних сферах всередині компанії, повинні розуміти, як хмари або стратегія аналізу даних буде працювати в їх відділі - фінансовому, маркетинговому і т.п.

Фахівці з систем безпеки зі знанням маркетингу
Будуть затребувані люди, які передбачають наслідки для бізнесу сучасних технологічних ризиків і здатні показати бізнесменам, що системи безпеки є не перешкодою їхньому бізнесу, а засобом розширення функціональних можливостей. По суті мова йде про маркетологів з ІТ-безпеки, які вміють перевести завдання систем безпеки на мову, зрозумілу тим, хто контролює фінанси і ресурси.

Фахівці з управління базами даних для структурування неструктурованого
Сьогодні у фахівців, які працюють з Cassandra, HBase, MongoDB, CouchDB, NoSQL та іншими технологіями великих даних, заробітна плата зросла на 7-15%. Це обумовлено тим, що фахівці, які працюють з базами даних, необхідні на всіх етапах роботи з інформацією. Але останнім часом загострився попит на таких фахівців, здатних працювати з неструктурованим масивом реальних даних, що складають до 90% даних компаній. Для цього фахівці повинні вміти створити структуру таких даних.

Розробники програмного забезпечення, знайомі з бізнес-стратегією
Високий попит на програмістів, які володіють досвідом програмування, а також знаннями бізнес-стратегій і психології користувачів. Такі фахівці розуміють, як користувачі здійснюють навігацію на веб-сайті і купують продукти і послуги. Найбільш затребувані такі професіонали у сфері електронної комерції, розробки веб-сайтів, маркетингу і мобільних обчисленнях.

Errormessage: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OR name LIKE '%році%' OR name LIKE '%зростає%' OR name LIKE '%поп' at line 11