Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

У Луцькому центр зайнятості отримали знання

  • Переглядів: 130
  • Дата: 05 Березня 2014
У Луцькому центр зайнятості отримали знання
Під час «Зимової агрошколи»

В рамках освітнього проекту «Зимова агрошкола» в Луцькому міському центрі зайнятості відбулися навчальні семінари на тему: «Особливості вирощування грибів» та «Квітникарство», які провели фахівці Волинського обласного учбового центру підготовки та перепідготовки фахівців агропромислового комплексу.

30 присутніх на семінарах безробітних ознайомилися із технологіями вирощування грибів в домашніх умовах та розведенням квітів на присадибних і дачних ділянках.

Лектори більш детально розповіли присутнім про специфіку та особливості вирощування грибів безпосередньо в себе вдома. Детально зупинилися на сучасних технологіях висадки грибних спор, які забезпечують максимальний урожай.

Учасник заняття на тему: «Квітникарство» дізналися багато корисної та цікавої інформації про основні правила вирощування та догляду за квітами. Значну увагу вони звернули на необхідність підживлення ґрунту перед посадкою квіткових культур, різновиди мінеральних добрив, попереднє оброблення посівних матеріалів.

Всі присутні залишились задоволені отриманою на семінарах інформацією, а здобуті знання щодо вирощування грибів та квітів пообіцяли використати у себе на присадибній ділянці вже цієї весни.

Errormessage: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OR name LIKE '%Луцькому%' OR name LIKE '%центр%' OR name LIKE '%з' at line 11