Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

У Луцьку відбувся день відкритих дверей для студентів

  • Переглядів: 167
  • Дата: 19 Березня 2014
У Луцьку відбувся день відкритих дверей для студентів

До Луцького міського центру зайнятості завітали студенти Луцького національного технічного університету. Проведення заходів для молоді вже стало доброю традицією, яку підтримують фахівці служби зайнятості у співпраці з Центром ділового студента, що діє при Луцькому НТУ.

Гостей ознайомили з інформацією про підприємства міста Луцька, актуальні вакансії на ринку праці. Для клієнтів служби зайнятості - вільний доступ до користування інтернет-послугами, зокрема, порталом «Труд» - пошук роботи по всій Україні, розміщення резюме шукачами роботи та вакансій роботодавцями, можливість пройти профдіагностику та отримати цікаву інформацію про професії.

Під час зустрічі майбутні магістри з управління персоналом та економіки праці дізналися про послуги служби зайнятості при працевлаштуванні випускників на перше робоче місце.

В рамках профорієнтаційної акції «Професійні горизонти» для студентів провели семінар на тему: «Живи і працюй в Україні». Молодих людей ознайомили з ситуацією, що склалася на ринку праці міста, професіями, які користуються попитом у роботодавців.

Фахівці центру зайнятості спілкувались з студентами про важливість побудови професійної кар’єри на рідній землі, адже доки людина живе і працює на Батьківщині, вона вільна у своєму виборі, вона соціально захищена.

Цілеспрямованість, активність, знання та праця завжди залишаться поцінованими і неодмінно допоможуть молодим спеціалістам знайти гідне місце в суспільстві.

Errormessage: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OR name LIKE '%Луцьку%' OR name LIKE '%відбувся%' OR name LIKE '%' at line 11