Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

У лютому спостерігалося зниження на ринку праці

  • Переглядів: 134
  • Дата: 19 Березня 2014
У лютому спостерігалося зниження на ринку праці

Лютий виявився найбільш непростим місяцем за період української політичної нестабільності. Однак значних хвилювань на ринку праці не спостерігалося.

У лютому на сайті Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна було опубліковано лише на 12% менше вакансій, ніж у попередньому місяці (але практично стільки ж, скільки і в грудні попереднього року). А кількість резюме збільшилася не більше ніж на 2% в порівнянні з січнем 2014 року.

Першість серед регіонів незмінно залишається у столиці, а ось Дніпропетровська область вже котрий місяць випереджає Донецьку за кількістю вакансій в регіоні.

Традиційно першість за кількістю вакансій тримають продажі, друге місце залишається за інформаційними технологіями. Виробничий сектор знову в десятці - за ним закріпилося шосте місце. Затребувані також співробітники в сфері реклами та маркетингу (найчастіше теж продажі), співробітники банківської сфери (робота з клієнтами), адміністративний персонал.

Зарплата була зазначена більш ніж у третині вакансій.

Уміння продавати - одна з найбільш затребуваних навичок в сучасному світі. Фахівцям у цій сфері пропонують найбільшу кількість вакансій. Однак із зарплатними пропозиціями тут все не так просто. Фахівцям у сфері продажів в наші дні найчастіше пропонують невелику фіксовану зарплату і бонуси від прибутку при майбутніх продажах.

У Києві найвищі зарплатні пропозиції - для керівників у сфері продажів і тих, хто ризикне займатися новими проектами, а також тих, у кого достатньо кваліфікації для продажів у сфері інформаційних технологій.

У регіонах дещо відрізняється і попит на фахівців з продажу, і рівень зарплатних пропозицій. Так, найчастіше потрібні регіональні директори або представники, а рівень пропонованих зарплат на 20-30% нижче, ніж у столиці.

У лютому переважна більшість вакансій як у ТОП-10, так і в ТОП-100 найбільш високих зарплат пропонувалося для фахівців у сфері IT-розробки.

У лютому незначно виріс рівень конкуренції на ринку праці. hh.Індекс - співвідношення кількості вакансій до кількості резюме - зафіксований на рівні 3,08. Це означає, що на одну вакансію претендувало три шукача.

В цілому профсфери із найнижчою конкуренцією залишаються незмінні. Щоправда, конкуренція роботодавців за шукача в цих сферах дещо зменшилася.

Errormessage: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OR name LIKE '%лютому%' OR name LIKE '%спостерігалося%' OR n' at line 11