Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Український ринок праці пожвавився

  • Переглядів: 221
  • Дата: 18 лютого 2015
Український ринок праці пожвавився

Позитивна динаміка на ринку праці спостерігається вперше за кілька місяців.

У порівнянні з груднем 2014-го, в першому місяці поточного року кількість пропозицій збільшилася на 9%, а кількість резюме - на чверть.

Найбільша кількість пропозицій роботи була опублікована в таких профсферах, як "Інформаційні технології", "Продажі", "Маркетинг", "Адміністративний персонал", "Банки". Активніше за інших шукають роботу молоді фахівці, керівники, IT-фахівці, фінансисти та бухгалтера, а також адміністративні працівники.

Найбільш активно роботодавці розміщували вакансії в Житомирській, Волинській, Закарпатській і Хмельницькій областях. При цьому у великих містах, які традиційно не скаржаться на наявність робочих місць, в січні спостерігався спад. Так, у Києві опублікували на 8% менше вакансій, у Дніпропетровську - на 5%, в Одесі - на 18%, у Львові - на 14%, у Харкові - на 11% менше, ніж у попередньому місяці.

Продовжує падіння ринок праці Луганської та Донецької областей. У цьому місяці число вільних робочих місць тут знизилося на 15%. Всього ж в Донецькій області в січні пропонували 162 вакансії, а в Луганській - 33, і в більшості випадків планувався переїзд нового співробітника в інші міста України або за кордон.

Читайте також

Ринок праці: хто затребуваний, а хто в зоні ризику
Наслідки кризи відчула на собі значна частина фахівців: близько третини працедавців скоротили штат. Хто сьогодні на ринку праці найбільше потрапляє під ризик звільнення? Як знизити ризики втрати роботи? На які пріоритети орієнтуватися у пошуку роботи?
20 Липня 2015 | Переглядів: 699

Ринок IT: боротьба за веб-розробників і зарплата більша, ніж за кордоном
Незважаючи на твердження, що криза в країні торкнулася практично всіх сегментів ринку, динаміка вакансій і резюме на порталі rabota.ua дозволяє стверджувати, що все не так погано.
08 Липня 2015 | Переглядів: 432

Як змінився ринок праці в 2015 році
Незважаючи на економічні потрясіння, кількість вакансій в першому кварталі 2015 залишалася стабільною. В середньому за місяць на Міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна публікувалося 8,5 тис. вакансій.
10 Червня 2015 | Переглядів: 202

Основні тенденції ринку праці червня 2015
Які професії сьогодні найбільш затребувані, куди рухається рівень оплати, наскільки істотні скорочення персоналу проводять сьогодні українські підприємства - відповіді на ці та інші питання про ринок праці шукали у експертів.
15 Липня 2015 | Переглядів: 552

Як змінилася конкуренція на ринку праці за 5 років
Кількість відгуків - це середня цифра по кількості резюме або листів з резюме, які роботодавець отримує на розміщену вакансію.
17 Червня 2015 | Переглядів: 238

Що ринок праці нам готує
Нині економіка нашої держави переживає нелегкі часи. Позначається це й на ринку праці, і, на жаль, не в бік збільшення робочих місць та вакансій. Хоч як це прикро, але звільнення з роботи за скороченням штату нині — не дивина.
25 Травня 2015 | Переглядів: 210

Всі новини