Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Українці на роботі постійно мучаться страхами

  • Переглядів: 166
  • Дата: 06 Березня 2014
Українці на роботі постійно мучаться страхами

До ТОП-10 офісних страхів входять відсутність розвитку на робочому місці, страх припуститися помилки, побоювання бути зниженим в зарплаті або посади, страх конфліктів і страх втратити зарплату або роботу з різних причин.

Про це свідчать дані дослідження, проведеного кадровим порталом hh.ua.

Офісні ліфти або інші офісні приміщення майже ні в кого не викликають побоювань (1%). Так само як і не побоюються "білі комірці" робочого телефону, нововведень у компанії і просування своїх сміливих ідей. Про такі побоювання говорять менше 5% респондентів.

Тільки 14% офісних працівників говорять про те, що у них немає ніяких офісних страхів або побоювань з приводу своєї роботи, співробітників або офісу. Найменше робочих страхів у представників будівельної (22%) та медичної (23%) галузей. А от найбільше побоювань у співробітників консалтингової та маркетингової сфери - тих, хто не боїться, там лише 6% і 10% відповідно.

Чим вища посада працівника, тим менше у нього страхів. У всякому разі, серед топ-менеджерів відсоток тих, хто нічого не боїться, рекордно високий - 32% (середній показник - 14%). У той час як серед лінійних фахівців тих, у кого немає офісних страхів, найменше. ТОП-менеджери найчастіше побоюються повного кар'єрного провалу, втрати авторитету та розвалу компанії. Порівняно більше серед них і тих, хто боїться скорочень і звільнень.

Є також деякі відмінності в залежності від сфери, де працює фахівець. Наприклад, програмісти та маркетологи більше, ніж інші, побоюються, що не зможуть професійно вдосконалюватися на поточному місці роботи. Серед цих фахівців, а також серед банківських працівників, найвищий відсоток тих, хто боїться зробити помилку. Зниження зарплати більше за інших бояться співробітники готельно-ресторанної галузі, сфери послуг та транспортної галузі.

Читайте також

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

65% українців хотіли б змінити професію
Дослідження, проведене кар'єрним порталом rabota.ua, показало, що лише четверо з десяти українців працюють за фахом.
01 Липня 2015 | Переглядів: 236

Умови праці негативно позначаються на здоров'ї українців
Зручність робочого місця, режим дня і навіть взаємини між колегами позначаються на здоров'ї співробітників, а значить, і на якості їхньої роботи.
20 Травня 2015 | Переглядів: 205

40% співробітників не відчувають себе потрібними на роботі
Згідно з даними опитування rabota.ua, на думку співробітників, найголовніші умови для того, щоб залишатися лояльним до компанії, - це висока зарплата (66%), можливість кар'єрного росту (38%) і виконання дійсно цікавої роботи (31%).
13 Липня 2015 | Переглядів: 393

Працевлаштування українців без дозволу на роботу в Польщі спростили
Польща розширила можливості для іноземців з працевлаштування без дозволу на роботу. Відповідні зміни набрали чинності в рамках нової редакції розпорядження міністра праці та соціальної політики республіки від 21 квітня 2015 року.
15 Червня 2015 | Переглядів: 259

Майже половина українців використовує іноземні мови на роботі
Майже половина всіх працівників використовують іноземні мови при виконанні професійних обов'язків. Про це йдеться в опитуванні порталу rabota.ua. 45% застосовують іноземні мови.
08 Травня 2015 | Переглядів: 217

Всі новини