Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Українці не люблять свою роботу

  • Переглядів: 176
  • Дата: 12 Березня 2014
Українці не люблять свою роботу

Тільки 13% "білих комірців" задоволені місцем служби. Більше половини офісних співробітників розглядають варіанти нової роботи, а кожен третій минулого року змінив роботодавця.

Такі результати показало дослідження, проведене кадровим порталом hh.ua.

Виявилося, що думки про зміну місця роботи відвідують практично кожного фахівця. Але одна справа, якщо це тимчасове бажання звільнитися, спровоковане ситуацією, і зовсім інша - коли зважене рішення реалізується.

Лише один з десяти працівників не залишить компанію до останнього і змінюватиме роботу лише в разі закриття бізнесу. Але таких повністю лояльних співробітників мало. Навпаки, третина клерків будуть робити все, щоб цього року знайти нове місце, а 38% піде з компанії, попередньо отримавши дуже гарну пропозицію від нового роботодавця. 18% респондентів на даний момент вагаються, зважуючи всі можливі "плюси" та "мінуси" поточної роботи, паралельно розглядаючи доступні вакансії.

Читайте також

Як знайти роботу в ІТ-галузі у Луцьку
Про роботу в ІТ-сфері зараз багато говорять і на телебаченні, і в соцмережах. Чимало промислових галузей не лише в Україні, а й у світі зменшують свої оберти. Підприємства закриваються. Низький рівень зарплат і відсутність кар'єрного росту теж не обіцяють ніяких перспектив для молоді.
14 Березня 2017 | Переглядів: 121

Кому з "білих комірців" ще реально знайти роботу
Вітчизняні "білі комірці", які завжди вважалися порівняно благополучною частиною "офісного планктону", все частіше незадоволені роботою.
06 Липня 2015 | Переглядів: 347

Працевлаштування українців без дозволу на роботу в Польщі спростили
Польща розширила можливості для іноземців з працевлаштування без дозволу на роботу. Відповідні зміни набрали чинності в рамках нової редакції розпорядження міністра праці та соціальної політики республіки від 21 квітня 2015 року.
15 Червня 2015 | Переглядів: 259

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

65% українців хотіли б змінити професію
Дослідження, проведене кар'єрним порталом rabota.ua, показало, що лише четверо з десяти українців працюють за фахом.
01 Липня 2015 | Переглядів: 236

Умови праці негативно позначаються на здоров'ї українців
Зручність робочого місця, режим дня і навіть взаємини між колегами позначаються на здоров'ї співробітників, а значить, і на якості їхньої роботи.
20 Травня 2015 | Переглядів: 205

Всі новини