Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Українці стикаються з несправедливими звільненнями

  • Переглядів: 215
  • Дата: 27 Березня 2014
Українці стикаються з несправедливими звільненнями

Більшість фахівців стикаються з несправедливим звільненням. 72% опитаних повідомили, що їх звільняли через необ'єктивні причини, 28% респондентів з такою практикою не стикалися.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного кар'єрним порталом rabota.ua.

Цікаво, що 23% учасників опитування були не одного разу звільнені несправедливо, а 77% опитаних мають лише разовий досвід.
Примітно, що тільки 32% з тих, хто змушений був залишити насиджене робоче місце за несправедливим рішенням керівництва, були і без того незадоволені роботою, але 68% респондентів все ж мали далекосяжні перспективи на співпрацю з колишнім роботодавцем.

Серед найбільш популярних причин для несправедливого звільнення виявлялися конфлікт з керівництвом (28%), інтриги в колективі (22%) і «кумівство», для чого знадобилося звільнити конкретну посаду (21%). Серед інших варіантів відповіді найбільш часто називалися скорочення штату та реорганізація компанії, претензії на більш високий оклад чи вимога виплачувати його офіційно, а не «в конверті».

Проведене опитування показало, що несправедливе звільнення зазвичай не є приводом для жалю, і троє з чотирьох опитаних не шкодують про те, що трапилося і за можливості нічого б не змінювали. 25% респондентів хотіли б «переграти» минулий досвід таким чином, щоб не допустити звільнення.

Дане дослідження було проведено порталом rabota.ua. Вибірка склала 1232 респондента з усії України, на основі бази користувачів порталу rabota.ua.

Читайте також

Українці знизили зарплатні побажання
Усвідомлюючи можливість потрапити під скорочення і опинитися в ситуації тривалої безробіття, "білі комірці" почали міцніше триматися за свої робочі місця.
17 Липня 2015 | Переглядів: 471

Працевлаштування українців без дозволу на роботу в Польщі спростили
Польща розширила можливості для іноземців з працевлаштування без дозволу на роботу. Відповідні зміни набрали чинності в рамках нової редакції розпорядження міністра праці та соціальної політики республіки від 21 квітня 2015 року.
15 Червня 2015 | Переглядів: 259

Майже половина українців використовує іноземні мови на роботі
Майже половина всіх працівників використовують іноземні мови при виконанні професійних обов'язків. Про це йдеться в опитуванні порталу rabota.ua. 45% застосовують іноземні мови.
08 Травня 2015 | Переглядів: 216

65% українців хотіли б змінити професію
Дослідження, проведене кар'єрним порталом rabota.ua, показало, що лише четверо з десяти українців працюють за фахом.
01 Липня 2015 | Переглядів: 236

Умови праці негативно позначаються на здоров'ї українців
Зручність робочого місця, режим дня і навіть взаємини між колегами позначаються на здоров'ї співробітників, а значить, і на якості їхньої роботи.
20 Травня 2015 | Переглядів: 205

Українці згодні працювати на двох роботах
Соціологи з'ясували, що робитимуть українці, якщо виникне потреба в грошах. Більша частина українців в разі нестачі грошей на життя збираються шукати додаткову роботу, рідше - готові змінити її на нову, більш високооплачувану.
30 Березня 2015 | Переглядів: 259

Всі новини