Практичні поради під час перевірок і запитів
Зачинити
Введіть, будь ласка, пароль.

Вказаний Вами Email вже зареєстрований в системі. Якщо Ви його власник, просто введіть пароль та натисніть конопку Відіслати.
Ми проводимо постійну розсилку вакансій по e-mail

Позначте бажані категорії, введіть свій e-mail та натисніть кнопку Підписатись

Успішні волинські господарі діляться досвідом

  • Переглядів: 194
  • Дата: 19 Березня 2014
Успішні волинські господарі діляться досвідом
Під час заходу

Картопля вважається другим хлібом для українців. Її споживає майже все населення, адже вона є цінним продуктом харчування. А на території України картоплю вирощують понад 260 років. В наш час, аби отримати добрі врожаї, потрібно використовувати новітні технології у господарстві.

Саме про це велася розмова під час чергового семінару освітнього проекту «Зимової агрошколи» у стінах Локачинського районного центру зайнятості, який відбувся 13 березня. На семінар під назвою «Ефективне ведення сільського господарства. Технологія вирощування картоплі» зібралося 17 пошукачів роботи - членів особистих селянських господарств, які виявили бажання поглибити свої знання у галузі картоплярства.

Досвідом зі слухачами ділилися знаний у районі господар Олексій Клец, котрий вже понад 20 років ефективно займається веденням одноосібного селянського господарства, та начальник відділу організації виробництва, переробки та маркетингу сільськогосподарського виробництва управління агропромислового розвитку Локачинської районної державної адміністрації Ярослав Поперецький.

Ярослав Іванович детально роз’яснив усі особливості вирощування картоплі - від підготовки грунту до посадки, збирання та зберігання врожаю. Особливо наголосив на використанні органічних добрив у картоплярстві, оскільки вони мають велику цінність для підвищення врожаю. Слухачі ставили багато запитань, на які консультант-практик Олексій Клец дав вичерпні відповіді, адже має значний досвід господарювання. Безробітні цікавились, які сорти з групи ранньостиглих стабільно забезпечують високу продуктивність, які культури є найкращими попередниками для картоплі та які препарати найефективніше захищають картоплю від хвороб і шкідників.

Загалом захід вдався. За словами учасників навчального семінару, вони отримали корисні поради, які обов’язково використають у своїх господарствах вже цієї весни.

Читайте також

Ділимося досвідом
Волинський обласний центр зайнятості 12 травня взяв участь у тренінгу з питань гармонізації професійної діяльності та сімейного життя в рамках проекту «Знову до роботи: реінтеграція матерів і батьків до професійного життя після відпустки для догляду за дитиною».
13 Травня 2014 | Переглядів: 181

Ділимося досвідом із польськими партнерами
10-11 квітня польська делегація від Асоціації «Карпатський Єврорегіон» ознайомилася із діяльністю Волинського обласного та Луцького міського центрів зайнятості. Мали на меті обговорити питання працевлаштування випускників у рамках мікро-проекту «Свідомі студенти на ринку праці» та обмінятися досвідом. Зустріч запропонували партнери служби зайнятості із Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
14 Квітня 2014 | Переглядів: 165

Всі новини